Vyklízení sklepu a půdy

Potřebujete vyklidit sklep nebo půdu? Proč se špinit a tahat se s objemnými a nebezpečnými předměty, které ani nevíme, kam bychom správně uložili k ekologické likvidaci? Vyklízení sklepů i nemovitostí je nová služba, která se setkává s velkou vlnou obliby. 

Nová služba vyklízení sklepů a půdy pomáhá mnoha lidem zajistit bezpečný prostor ve sklepních prostorách, které bude konečně opět možno volně využívat. Chystáte se prodat nemovitost, zdědili jste byt se sklepním prostorem? Opravdu není nutné vyklízet sklep svépomocí. Profesionální služba zajistí vyklízení sklepů i ekologickou likvidaci všech předmětů, které se ve sklepě ukrývají.

Nekonečné hodiny vyklízení a čištění, přitom to není nutné

Když se dáte do vyklízení sklepů a nemovitostí svépomocí, má to svá úskalí. Z počáteční dobré nálady se brzy stane zahořklá pachuť v ústech, se kterou se nemůžete vypořádat. Ubíhají dlouhé hodiny a stále není hotovo. V prostoru sklepa a nemovitosti se objevují stále nové a nové předměty, které je třeba odnášet. Nemáte přitom ani tušení, do jakého kontejneru nebo na jaké místo vlastně patří.

TIP: Vyklízení sklepů, skladů a půdy objednejte u nás

Kompletní vyklizení a úklid

Objednání vyklízecí služby vám zajistí všechny potřebné úkony, které byste sami dělali velmi dlouhou dobu. Dochází postupně k těmto úkonům:

·         - sklep je pečlivě vyklizen,

·         - celý prostor je vymeten,

·         - věci, které nepotřebujete, jsou demontovány a odvezeny,

·         - k domu je přistaven kontejner na domácí odpady,

·         - odpady jsou následně odvezeny k likvidaci v souladu se zákonem.

Vy si nemusíte dělat starosti s tím, jak bude s odpady naloženo, jelikož se bude jednat o zajištění všech zákonných prvků. Ekologická likvidace, uložení ve sběrném dvoře, likvidace nebezpečných odpadů, to vše bude za cenu vyklízení zajištěno.

Můžete klidně spát, sklepní prostory budou opět připraveny ke spokojenému a modernímu užívání. Vy se nemusíte s ničím natahovat. 


Mohlo by Vás dále zajímat v oblasti stěhování:

 1. Jak na stěhování pianin a klavírů
 2. Jak na stěhování do zahraničí?
 3. Máte nárok na pracovní volno při stěhování?
 4. Jak změnit trvalé bydliště?
 5. Krabice na stěhování
 6. Odvoz starého nábytku snadno a rychle
 7. Jak na stěhování lednice
 8. Sběrné dvory v Praze
 9. Montáž nábytku po nastěhování
 10. Jak na stěhování pračky a elektrospotřebičů
 11. Jaké pomůcky usnadní stěhování
 12. Kde sehnat krabice na stěhování zdarma
Kontaktujte nás