Krabice na stěhování

Hledáte vhodné krabice na stěhování? Stěhování je možné zvládnout lépe, pokud jste dobře připraveni. Které přepravní krabice a vylepšováky se hodí pro rychlé a pohodlné stěhování? 

Krabice na stěhování můžete použít i v novém bytě

Krabice na stěhování jsou pomůcka, na kterou ani profesionálové nedají dopustit. Tyto krabice jsou vyrobeny z velmi odolného kartonu a jsou přímo uzpůsobeny pro potřeby stěhování. Nikdy se vám tak nestane, že vám z nich předměty vypadnou dnem. Krabice od banánů, které si vyzvednete v obchodě, se bohužel nedají stohovat, ani vám nenabídnou bezpeční pro převážené předměty.

Papírové pytle usnadňují práci i třízení

Do ekologických papírových pytlů umístěte školní potřeby, kosmetiku, nebo také drobné šperky. Popište každý pytel a uložte jej do krabice na stěhování. Snadné, účelné, přehledné.

Plast se dá stohovat, nevydrží ale mnoho

Samozřejmě můžete použít i plastové přepravky s víčkem. Do nich se ale doporučuje umístit spíše předměty, které jsou velmi lehké. Typicky se tak jedná o produkty, které máte ve své lékárničce, nebo o galanterii. Opět krabičku opatřete přehledným nápisem.

Bedny, které lze uzamknout

Každý máme v domácnosti předměty, o které bychom nechtěli během stěhování přijít. Uzamkněte je do beden a zajistěte těmto předmětům potřebnou bezpečnost. Během přepravy nehrozí, že by se otevřely.

Šatní box i s tyčí

Představa, že budete muset všechny oděvy opět prát a žehlit, není příliš lákavá. Naštěstí existují přepravní boxy opatřené šatní tyčí. Do těch si snadno naskládáte oděvy a v novém bytě je opět vybalíte, aniž by došlo k jejich poškození nebo pomačkání.

Stohovatelné bedny na pečivo

Tento odolný produkt používají v pekárnách k převozu pečiva na místo určení, například do obchodů. Bedny jsou bytelné a vejde se do nich skutečně mnoho. Lze je libovolně stohovat.

Stěhování je možné provést bez chaosu a rozbitých předmětů. 


Mohlo by Vás dále zajímat v oblasti stěhování:

Kontaktujte nás