Stěhování firem a kanceláří Praha

Potřebujete přestěhovat vaší firmu ? Žádný problém stěhování firem a kanceláří je možné zvládnout rychle a elegantně, ve spolupráci s profesionální firmou. Vše společně s vámi naplánujeme a zrealizujeme. Víme, že jde o čas a organizaci. Dohodneme se s vámi na ideálním postupu celého stěhování a požadovaného rozmístění nábytku zajistíme vše potřebné od obalového materiálu přes montáže nebo likvidaci nábytku. Všechny vaše věci jsou během stěhování pojištěné. Samozřejmostí je dodaní krabic a obalového materiálu předem. Máme svaly a přes 10 let zkušeností. Stálý pracovitý tým. Komunikace v angličtině není překážkou. 


Proč zvolit právě nás?

 • Kilometry po Praze zdarma.

 • Patra bez příplatků.

 • Zdarma zapůjčení krabic.

 • Svátky a víkendy bez příplatků.

 • Montáž a demontáž v ceně.

 • Kompletní zajištění obalového materiálu.

 • Prohlídka technikem zdarma.

 • Pojištění vašich věcí.

 • Ekologická likvidace starých věcí.

 • Spolehlivý vozový park

 • We speak english

 • Stabilní zkušený tým.
Vozidlo 2 pracovníci 3 pracovníci 4 pracovníci km v Praze km mimo Prahu
22 m3  1000 Kč / hod 1300 Kč / hod 1600 Kč / hod zdarma 16 Kč / km
28 m3  1100 Kč / hod 1400 Kč / hod 1700 Kč / hod zdarma 18 Kč / km
44 m3 1400 Kč / hod1700 Kč / hod2000 Kč / hodzdarma28 Kč / kmVhodnou velikost auta a počet pracovníků vám rádi doporučíme my v návaznosti na vaše požadavky.

Jak se kalkuluje cena za stěhování kanceláří.
Jako všechny naše služby se platí na základě času, velikosti auta, počtu pracovníků, spotřebě obalového materiálu a příplatků za těžká břemena vše se účtuje přesně dle ceníků. U větších zakázek je možné se domluvit na pevné ceně předem. Disponujeme veškerým potřebným obalovým materiálem pro stěhování firem a kanceláří.
Využíváme speciální stěhovací streč folie a bublinkové folie, deky, krabice. Krabice Vám samozřejmě dodáme v potřebném počtu libovolně dlouho před stěhováním.Všechny naše služby a vaše věci jsou pojištěné. Využíváme kombinaci několika pojistek aby celý proces opravdu pojištěný.
Máme pojistku na poškození vašich věcí při manipulaci, další pojistka zajišťuje pojištění zdraví třetích osob a stěhovaných prostor. A poslední pojistka řeší pojištění vašich věcí během přepravy. Zajistíme veškerý harmonogram stěhovacích prací a umístíme nábytek přesně dle vašeho zadání.
U větších zakázek je vhodné společně připravit harmonogram prací a umístěný nábytku. Toto z pravidla vytváříme s Vámi na základě vašich požadavků a možností společně s našimi zkušenostmi. U větších stěhování je toto nezbytné pro efektivní proces celého stěhování. 


Máme přes 10 let zkušeností se stěhováním firem.
Kromě stěhování klasický kanceláří máme zkušenosti se stěhováním, skladů, škol, autoservisů, dílen, školek, obchody s nábytkem, truhlářstvích, restauračních zařízení, výstav, prodejních stánků, umělecký děl atd.


Stěhování Těžkých břemen není překážkou.

Odborně přestěhujeme těžká břemena v rozmezí 90 - 500 Kg. Ať už se jedná o samostatný přesun nebo jako součást v rámci celého stěhování. Máme zkušenosti se stěhováním - kopírek, tiskařský plotterů, soch, fotbálků, trezorů, serverových reků, starožitného nábytku, recepčních pultů a mnoho dalšího. 


Naši firemní zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipy

Těšíme se na Vaši objednávku, tým Stěhování Krbec.

Zavolejte nám!
Kontaktujte nás