REFERENCE

Reference našich spokojených zákazníků na Facebooku.

>REFERENCE<  >REFERENCE 2<  


Vybrané reference našich spokojených firemních zákazníků.

Jsme hrdí na to, že dokážeme úspěšně realizovat i velké firemní / státní zakázky.
Napište nám, rádi Vám poskytneme kontakty na lidi, kteří měli danou zakázku na starost a kteří nám
tuto referenci řekli osobně, poslali e-mailem nebo napsali na sociální sítě. Z důvodů GDPR
nám bylo doporučeno zde žádné kontakty nezveřejňovat. 

V roce 2017 jsem stěhovali kompletní kanceláře známé společnosti Heureka v Praze v Karlíně. Vše proběhlo k plné spokojenosti zákazníka. Fotky najdete na našem Facebooku.

Stěhovali jsme prostory obchodu Biooo CZ o rozloze 350m2 z OD Kotva do OC Šestka. Celá akce proběhla za jedinou noc. "Naprostá spokojenost" toto nám napsala manažerka, která s námi noční akci řešila.

Společnost provozující věrnostní program Sphere je naším dlouhodobým zákazníkem. Stěhovali jsme společně pobočky po celé ČR a SR. Naše dlouhodobá spolupráce je pro nás důkaz o klientově spokojenosti. Držitelé karty Sphere mají u nás 10% slevu.

Dlouholetou spolupráci máme s mnoha makléři a pobočkami společnosti Remax. Klienti i makléři oceňují propojenost s naší firmou. Realizovali jsme společně stovky zakázek.

Jsem hrdými partneři České zemědělské univerzity. Realizovali jsme společně několik zakázek. Například uskladnění nábytku z AOLY nebo ekologickou likvidaci starého nábytku.

Napsali nám: Chlapi super, bezva práce a pomoc. Fakt super služba. Tuto firmu plných online nadšenců a programátorů stěhujeme již potřetí a pokaždé do většího! Jsme rádi za tuto spolupráci, a přejeme jim hodně úspěchů.