REFERENCE

Nejlepší způsob jak vybrat správně firmu je na základě doporučení od známého nebo na základě reálných recenzí na internetu. Reálné v tom smyslu, že je mohou přidávat lidé sami a my jako firma je nemůžeme mazat ani nijak editovat můžete na ně jen odpovědět. V českém internetovém prostředí jsou to hlavně 2 portály a to hodnocení firem na Google nebo Facebooku. V odkazech níže najdete naše reference na těchto portálech.

Reference našich zákazníků na Google.Reference našich zákazníků na Facebooku.

REFERENCE FACEBOOK 1Vybrané reference našich firemních zákazníků.

Jsme hrdí na to, že dokážeme úspěšně realizovat velké firemní a státní zakázky.

V roce 2017 jsem stěhovali kompletní kanceláře známé společnosti Heureka v Praze v Karlíně. Vše proběhlo k plné spokojenosti zákazníka. Fotky najdete na našem Facebooku.

Stěhovali jsme prostory obchodu Biooo CZ o rozloze 350m2 z OD Kotva do OC Šestka. Celá akce proběhla za jedinou noc. "Naprostá spokojenost" toto nám napsala manažerka, která s námi noční akci řešila.

Společnost provozující věrnostní program Sphere je naším dlouhodobým zákazníkem. Stěhovali jsme společně pobočky po celé ČR a SR. Naše dlouhodobá spolupráce je pro nás důkaz o klientově spokojenosti. Držitelé karty Sphere mají u nás 10% slevu.

Dlouholetou spolupráci máme s mnoha makléři a pobočkami společnosti Remax. Klienti i makléři oceňují propojenost s naší firmou. Realizovali jsme společně stovky zakázek.

Jsem hrdými partneři České zemědělské univerzity. Realizovali jsme společně několik zakázek. Například uskladnění nábytku z AOLY nebo ekologickou likvidaci starého nábytku.

Napsali nám: Chlapi super, bezva práce a pomoc. Fakt super služba. Tuto firmu plných online nadšenců a programátorů stěhujeme již potřetí a pokaždé do většího! Jsme rádi za tuto spolupráci, a přejeme jim hodně úspěchů.

Pravidelně vozíme na Pražské letiště nástroje Brněnského orchestru na jejich zahraniční turné.

Jsme partneři v oblasti stěhování poboček a přepravy zboží outdoorového výrobce kvalitního oblečení Hudy Sport.

Pro společnost legendární značku Levi's jeans zajišťujeme stěhovací a vyklízecí služby již mnoho let. Vážíme naší spolupráce.

Zajišťovali jsme stěhovací akci pro Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Stěhování kancelářských prostor včetně likvidace starého vybavení proběhlo ke spokojenosti zákazníka.

Jsme partneři spediční firmy Yusen Logistcs. Zajišťujeme pro našeho klienta takové zakázky kde je potřeba využít stěhovací služby v rámci přepravy.

Stěhovali jsem pro tuto a i spousty jiných školek klavíry, pianina a dětský nábytek.

Kontaktujte nás