Stěhování Praha

Vítejte na stránkách naší stěhovací společnosti s více než 10 letou historií a stovkami reálných pozitivních referencí od našich zákazníků. Ať už potřebujete malý převoz či velké stěhování domácnosti nebo firmy jste na správném místě.

Provádíme veškeré stěhovací a vyklízecí služby s ekologickou likvidací. Zajistíme obalový materiál a zdarma Vám zapůjčíme krabice. Máme vybavení, kvalitní vozový park a fyzicky zdatný tým. Zakládáme si na slušnosti a profesionalitě. Rádi odstěhujeme i vaší zakázku. We speak english. Proč zvolit právě nás?

 • Neúčtujeme KM ve městě Praha.

 • Krabice půjčíme na balení zdarma.

 • Víkendy i svátky jsou bez příplatků.

 • Skvělé reálné reference.

 • Zajistíme všechny obalové materiály.

 • Montáž a demontáž v ceně stěhování.

 • Stěhování je pojištěné

 • Vybavený vozový park.

 • Stěhujeme v Praze každý den.
  
 • 10 let zkušeností.
  
 • We speak english / czech.
Vozidlo 2 pracovníci 3 pracovníci 4 pracovníci km v Praze km mimo Prahu
22 m3  1000 Kč / hod 1300 Kč / hod 1600 Kč / hod zdarma 16 Kč / km
28 m3  1100 Kč / hod 1400 Kč / hod 1700 Kč / hod zdarma 18 Kč / km
44 m3 1400 Kč / hod1700 Kč / hod2000 Kč / hodzdarma28 Kč / km


Zařídíme potřebnou montáž a demontáž vašeho nábytku.

Každá naše posádka je vybavena veškerým potřebným nářadím pro montáž nábytku. Žádné příplatky za montáže.Zajistíme veškeré vyklízecí služby a odvoz na sběrný dvůr.

Vaše nepotřebné věci vyklidíme a odvezeme na sběrný dvůr, kde vše ekologicky roztřídíme a zlikvidujeme.Používáme kvalitní stěhovací obalový materiál na ochranu vašich věcí.

Při stěhování využíváme speciální stěhovací stregh folie, bublinkové folie, plastové pytle, krabice, šatní boxy a deky. Obalový materiál vozíme vždy na autě na všechny typy zakázek.Rádi Vám zapůjčíme krabice ZDARMA.

Pokud potřebujete krabice na stěhování tak Vám je můžeme přivést po Praze za 500 Kč nebo si je můžete zdarma vyzvednout. Stěhujeme v Praze, ČR, i EU i těžká břemena jako klavíry, americké lednice, trezory atd.

Bezpečně přestěhujeme těžká břemena do hmotnosti 500 Kg. Máme svaly, vybavení a zkušenosti.  Stěhování trezorů, lednic, vířivek, klavíru atd umíme zvládnout bezpečně a profesionálně. Potřebujete v Praze uskladnit vaše věci?

Zajistíme Vám krátko i dlouhodobí pronájem v nejmodernějších skladových prostorách v Praze, všechny skladové prostory jsou klimatizovány, kamerově střeženy a máte do skladu jedinečný 24 hodinový přístup. Pobočky jsou na několika místech v Praze.Jak probíhá stěhování v den stěhování ?

1. Dorazíme v domluvený čas na adresu a začneme s montáží, obalováním nábytku a stěhováním.

2. Vše bezpečně naložíme, upevníme a převezeme na místo vykládky.

3. Všechny věci umístíme na určené místo, rozbalíme a smontujeme.

4. Uděláme vše co bude potřebovat a po skončení odvezeme obalový materiál.

5. Doporučujeme přečíst článek "Jak se připravit na stěhování".Jak se počítá finální cena stěhování v Praze ?

Přesná finální cena vypočítává sazbou dle velikosti auta a počtu pracovníku po stěhování na základě reálného času stěhování. Dále se započítává spotřeba obalového materiálu, kilometry mimo Prahu a příplatky za těžká břemena 100 Kg+. Hodinová sazba je stejná pro všechny typy činností (stěhování, balení, čas na cestě, montáže, vyklízení).Naši firemní zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipy


Těšíme se na Vaši objednávku, tým Stěhování Krbec.

Kontaktujte nás