Stěhování Praha

Již 10 let provádíme veškeré stěhovací a vyklízecí služby s ekologickou likvidací. Zajistíme obalový materiál a zdarma Vám zapůjčíme krabice. Máme vybavení, kvalitní vozový park a fyzicky zdatný tým. Zakládáme si na slušnosti a profesionalitě. Stovky reálných pozitivních recenzí. Rádi odstěhujeme i vaší zakázku. Stěhujeme po celé Praze, ČR  i EU. We speak english. 


Proč zvolit právě nás?

 • Neúčtujeme KM ve městě Praha.

 • Krabice půjčíme na balení zdarma.

 • Víkendy i svátky jsou bez příplatků.

 • Skvělé reálné reference.

 • Zajistíme všechny obalové materiály.

 • Montáž a demontáž v ceně stěhování.

 • Stěhování je pojištěné

 • Vybavený vozový park.

 • Stěhujeme v Praze každý den.
  
 • 10 let zkušeností.
  
 • We speak english / czech.
Vozidlo 2 pracovníci 3 pracovníci 4 pracovníci km v Praze km mimo Prahu
22 m3  1000 Kč / hod 1300 Kč / hod 1600 Kč / hod zdarma 16 Kč / km
28 m3  1100 Kč / hod 1400 Kč / hod 1700 Kč / hod zdarma 18 Kč / km
44 m3 1400 Kč / hod1700 Kč / hod2000 Kč / hodzdarma28 Kč / km


Jak se vypočítává finální cena za naše služby.


Přesná konečná cena se počítá sazbou podle velikosti auta a počtu stěhováků na základě přesného finálního času stěhování nebo vyklízení. Přesná cena se počítá tedy až po skončení zakázky. Dále se k ceně připočítávají km mimo Prahu, příplatky za těžká břemena a spotřeba obalového materiálu. Vše transparentně vždy podle ceníku. Čas rozpočítáváme po 30 minutách. 


Jak probíhá stěhovací den ?


1. Přijedeme a začneme s obalováním, demontážemi, odpojováním elektroniky a spotřebičů a nošením do auta.

2. Na autě vše efektivně vyskládáme a zabezpečíme věci na převoz proti poškození. Z pravidla se dávají první do auta velké kusy nábytku.

3. Na místě vykládky vše odnosíme na určené místo, nábytek smontujeme do původní podoby a zapojíme vám elektroniku a spotřebiče. 

4. Před skončením umístíme vše kam budete potřebovat a odvezeme obalový materiál. 

5. Doporučujeme přečíst náš návod >>> Jak se připravit na stěhování. Rádi Vám zapůjčíme krabice ZDARMA.

Pokud potřebujete krabice na stěhování tak Vám je můžeme přivést po Praze za 500 Kč nebo si je můžete zdarma vyzvednout u nás na Praze 4 v našem automatizovaném nonstop skladu. V případě potřeby vám můžeme pronajmout i šatní boxy ty většinou stačí přivést až v den stěhování. Zařídíme potřebnou montáž a demontáž vašeho nábytku.

Každá naše posádka je vybavena veškerým potřebným nářadím pro montáž nábytku. Žádné příplatky za montáže a demontáže.Zajistíme veškeré vyklízecí služby a odvoz na sběrný dvůr.

Pokud potřebujete v rámci stěhování zlikvidovat nějaké věci, není problém se po cestě zastavit ve sběrném dvoru. Nebo také můžeme zajistit jen vyklízení vašich prostor vaše nepotřebné věci vyklidíme a odvezeme na sběrný dvůr, kde vše ekologicky roztřídíme a zlikvidujeme. Rádi Vám doporučíme nejbližší a nejlepší sběrný dvůr s ohledem na množství a typ odpadu. Mapa sběrných dvorů v Praze naleznete zde : Mapa Pražských sběrných dvorů.Používáme kvalitní stěhovací obalový materiál na ochranu vašich věcí.

Při stěhování využíváme speciální stěhovací stregh folie, bublinkové folie, plastové pytle, krabice, šatní boxy a deky. Obalový materiál vozíme vždy na autě na všechny typy zakázek.Stěhujeme v Praze, ČR, i EU i těžká břemena jako klavíry, americké lednice, trezory atd.

Bezpečně přestěhujeme těžká břemena do hmotnosti 500 Kg. Máme svaly, vybavení a zkušenosti.  Stěhování trezorů, lednic, vířivek, klavíru atd. umíme zvládnout bezpečně a profesionálně. Potřebujete v Praze uskladnit vaše věci?

Zajistíme Vám krátko i dlouhodobí pronájem v nejmodernějších skladových prostorách v Praze, všechny skladové prostory jsou klimatizovány, kamerově střeženy a máte do skladu jedinečný 24 hodinový přístup. Pobočky jsou na několika místech v Praze.


Naši firemní zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipy


Těšíme se na Vaši objednávku, tým Stěhování Krbec.

Kontaktujte nás