Stěhování Praha

Již 10 let provádíme Stěhování v Praze. Zajistíme obalový materiál a zdarma Vám zapůjčíme krabice. Máme speciální vybavení, kvalitní vozový park a fyzicky zdatný zkušený tým. Stěhujeme po celé Praze, ČR  i EU. We can communicate in english. Zajistíme také veškeré vyklízecí práce jak v rámci stěhování tak jako samostatnou akci. Stovky reálných pozitivních recenzí jsou naší vizitkou. Zajistíme stěhování od jednotlivých kusů nábytku po přestěhování celé domácnosti. Také stěhujeme firmy, školy, obchody, restaurace atd.


Proč zvolit právě nás?

 • Neúčtujeme KM ve městě Praha.

 • Krabice půjčíme na balení zdarma.

 • Víkendy i svátky jsou bez příplatků.

 • Skvělé reálné reference.

 • Zajistíme všechny obalové materiály.

 • Montáž a demontáž v ceně stěhování.

 • Stěhování je pojištěné

 • Vybavený vozový park.

 • Stěhujeme v Praze každý den.
  
 • 10 let zkušeností.
  
 • We speak english / czech.
Vozidlo 2 pracovníci 3 pracovníci 4 pracovníci km v Praze km mimo Prahu
22 m3  1000 Kč / hod 1300 Kč / hod 1600 Kč / hod zdarma 16 Kč / km
28 m3  1100 Kč / hod 1400 Kč / hod 1700 Kč / hod zdarma 18 Kč / km
44 m3 1400 Kč / hod1700 Kč / hod2000 Kč / hodzdarma28 Kč / km


Postup prací v den stěhování.


1. Přijedeme a začneme s obalováním, demontážemi, odpojováním elektroniky a spotřebičů a nošením do auta.

2. Na autě vše efektivně vyskládáme a zabezpečíme věci na převoz proti poškození. Z pravidla se dávají první do auta velké kusy nábytku.

3. Na místě vykládky vše odnosíme na určené místo, nábytek smontujeme do původní podoby a zapojíme vám elektroniku a spotřebiče. 

4. Před skončením umístíme vše kam budete potřebovat a odvezeme obalový materiál. 

5. Doporučujeme přečíst náš návod >>> Jak se připravit na stěhování. Vhodný počet pracovníku a velikost auta Vám doporučíme my s ohledem na parametry vaší zákázky.
Z pravidla většinu menších a středních stěhování provádí 2 lidi s autem 22m3 nebo 28m3. Větší a střední stěhování provádí 3 a více lidí s autem 28m3 a 44m3. Kromě objemu stěhovaný věcí jsou zde další faktory jako počet pater a možnosti výtahů, vzdálenost, těžká břemena atd. Jak se vypočítává finální cena za naše služby.


Předběžnou cenu Vám sdělíme po telefonu nebo emailu.Přesná konečná cena se počítá sazbou podle velikosti auta a počtu stěhováků na základě přesného finálního času stěhování nebo vyklízení. Přesná cena se počítá tedy až po skončení zakázky. Dále se k ceně připočítávají km mimo Prahu, příplatky za těžká břemena a spotřeba obalového materiálu. Vše transparentně vždy podle ceníku. Čas rozpočítáváme po 30 minutách. Rádi Vám zapůjčíme krabice ZDARMA.

Pokud potřebujete krabice na stěhování tak Vám je můžeme přivést po Praze za 500 Kč nebo si je můžete zdarma vyzvednout u nás na Praze 4 v našem automatizovaném nonstop skladu. V případě potřeby vám můžeme pronajmout i šatní boxy ty většinou stačí přivést až v den stěhování. Zařídíme potřebnou montáž a demontáž vašeho nábytku.

Každá naše posádka je vybavena veškerým potřebným nářadím pro montáž nábytku. Žádné příplatky za montáže a demontáže.Zajistíme veškeré vyklízecí služby a odvoz na sběrný dvůr.

Pokud potřebujete v rámci stěhování zlikvidovat nějaké věci, není problém se po cestě zastavit ve sběrném dvoru. Nebo také můžeme zajistit jen samotné vyklízení vašich prostor vaše nepotřebné věci vyklidíme a odvezeme na sběrný dvůr, kde vše ekologicky roztřídíme a zlikvidujeme. Rádi Vám doporučíme nejbližší a nejlepší sběrný dvůr s ohledem na množství a typ odpadu. Mapa sběrných dvorů v Praze naleznete zde : Mapa Pražských sběrných dvorů.Používáme kvalitní stěhovací obalový materiál na ochranu vašich věcí.

Při stěhování využíváme speciální stěhovací stregh folie, bublinkové folie, plastové pytle, krabice, šatní boxy a deky. Obalový materiál vozíme vždy na autě na všechny typy zakázek.Stěhujeme v Praze, ČR, i EU i těžká břemena jako klavíry, americké lednice, trezory atd.

Stěhování těžkých břemen je z dalších našich nabízených služeb. Bezpečně přestěhujeme těžká břemena do hmotnosti 500 Kg. Máme svaly, vybavení a zkušenosti.  Stěhování trezorů, amerických lednic, vířivek, klavíru atd. umíme zvládnout bezpečně a profesionálně. Potřebujete v Praze uskladnit vaše věci?

Zajistíme Vám krátko i dlouhodobí pronájem v nejmodernějších skladových prostorách v Praze, všechny skladové prostory jsou klimatizovány, kamerově střeženy a máte do skladu jedinečný 24 hodinový přístup. Pobočky jsou na několika místech v Praze.


Naši firemní zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipyTěšíme se na Vaší objednávku, tým Stěhování Krbec.
(Tyto podstránky jsou tvořeny pouze pro marketingové účely vyhledávačů vše nic nového se zde nepíše :)

                                                                                                                                          

Zavolejte nám!
Kontaktujte nás