O nás


Každá zakázka je specifická a každé stěhování je trošku jiné. Pro nás je to však každodenní chleba, a proto už za 8 let praxe umíme bezpečně přestěhovat prakticky vše. Na prvním místě je vždy bezpečný převoz stěhovaných věcí, ať je to vybavení domácnosti, umělecká díla vysoké pořizovací hodnoty, nemocniční přístroje za desítky milionů nebo stěhování celé nadnárodní společnosti se stovkami zaměstnanců.


Nabízíme kompletní stěhovací a vyklízecí servis s ekologickou likvidací na sběrném dvoře. Disponujeme veškerým obalovým materiálem. Přivezeme Vám krabice a šatní boxy až domů.  Stěhování nás baví a snažíme aby, naše služba byla co nejlepší. 


Abychom mohli stěhovací služby zodpovědně provozovat, musíme umět používat stěhovací vybavení, být v dobré fyzické kondici a zejména dodržovat postupy, jak věci správně obalit a bezpečně rozmontovat, naložit, přepravit, vyložit, smontovat a umístit. Naše služby se opírají o kvalitní vozový park,  obalový materiál určený pro stěhování, nářadí, stěhovací vybavení, svaly, postupy a zkušené zaměstnance. Vždy se maximálně snažíme udělat vše, aby celé stěhování proběhlo efektivně, rychle, bezpečně a bez problémů.
I malá zakázka je pro nás důležitá. 

We speak English.Reference našich spokojených zákazníků:
 >REFERENCE >REFERENCE2< >REFERENCE 3<
Těšíme se na Vaši objednávku, Tým Stěhování Krbec.