Odvoz starého nábytku snadno a rychle

Odvoz starého a nepotřebného nábytku, často po prarodičích, lze jednoduše vyřešit. Potřebujete se zbavit starých skříní, postelí, židlí a skříněk? Odvoz starého nábytku je možné zajistit během minuty.


Když se s tím nechcete tahat

To první, co můžete udělat, je objednat si odvoz starého nábytku. Během minutky si zajistíte termín, který vám bude plně vyhovovat. A je to. O vše se postará stěhovací firma, která následně nábytek odveze a zlikviduje. Celý proces zabere chvíli a váš byt je připraven na nové příběhy. Zároveň vám nehrozí zranění, ke kterému může při neodborné manipulaci s břemeny dojít.

Nábytek můžete i prodat

Samozřejmě svůj starý nábytek můžete i prodat. Nabídněte cenu, dodejte kvalitní fotografie, opatřete svůj inzerát nápaditým a vyčerpávajícím popisem. A poté jen čekejte. Snad se vám v dohledné době někdo ozve, aby si váš nábytek vyzvednul. Musí však být opravdu použitelný. Na některých inzertních serverech je možné nabídnout i nábytek za odvoz. Většinou ale i zde lidé nabízejí jen velmi kvalitní a funkční kousky, které mohou ještě sloužit. Nefunkčního nábytku se zde nezbavíte.

Ekologická likvidace

Přejete si nezatěžovat životní prostředí? Jeden kus nábytku můžete nechat ekologicky zlikvidovat v průměru za cenu padesáti korun. Dostanete patřičné potvrzení o tom, že byla zajištěna plně ekologický likvidace. Služba zahrnuje také odvoz nábytku.

Sběrný dvůr

Přejete si bezplatně odevzdat nábytek do sběrného dvora? Můžete to provést na místě, které přísluší vašemu trvalému bydlišti. Do sběrného dvora je potřeba nábytek svépomocí odvézt. Následně si přichystejte svůj občanský průkaz, aby bylo prokázáno, že skutečně máte nárok na bezplatné uložení předmětu. Většinu předmětů je možné uložit bezplatně, ale například dřevo s olejovým nátěrem je zpoplatněno.

Jako poslední možnost se nabízí přistavení kontejneru na domovní odpad. Vyvezení kontejneru následně stojí okolo 2500 korun. Při směsném odpadu se může cena ještě o něco vyšplhat. 


Mohlo by Vás dále zajímat v oblasti stěhování:

Zavolejte nám!
Kontaktujte nás