Jak se připravit na stěhování ?

Připravili jsem pro Vás pár rad jak být připraveni v den stěhování. Naše služby se platí na základě času, proto i vy můžete kladně ovlivnit cenu stěhování tím, že budete v den stěhování dobře připraveni a celé stěhování bude moci proběhnout rychleji a tedy tím i levněji.

>Pokud ale nechcete nebo nemůžete tak nemusíte dělat nic a můžete vše nechat na nás a využít například službu stěhování na klíč, u které vám vaše věci zabalíme i vybalíme. <


Rady a typy jak být dobře připraven na stěhování domácnosti i kanceláře.

1. Pokud je možnost tak zajistit místo na parkování. Někdy to nelze to víme. I proto jsme ochotni často jezdit a parkovat po chodnících, trávnicích, kolem větví a keřů, abychom zaparkovali co nejblíže to je možné aby vzdálenost do auta byla co nejmenší.

2. Otevřít vchodové dveře do baráku a bytu, hlavně ve starších domech kde mají křídlové starší dřevěné dveře.

3. Mít všechny věci zabalené v krabicích, přepravkách, taškách, kufrech, pytlích atd. Tento bod je naprosto klíčový a nejvíce může ovlivnit čas a cenu stěhování.

4. Z nábytku musí být vyndané všechny věci a volné police aby se mohl bezpečně přestěhovat.

5. Nábytek, který neprojde dveřmi, chodbou atd, můžete rozmontovat a ušetřit tím čas.

6. První do auta se vždy nakládají největší kusy nábytku. Udělejte k nim ve vašem bytě cestu pokud to lze.

7. Elektronika by měla být odpojená.

8. Odpojte pračku a sušičku.

9. Mějte představu kam v novém místě budete chtít uložit největší kusy nábytku jako postel, skříně, gauč, atd.

10. Vyvarujte se stresu a začněte balit s dostatečným předstihem, většina lidí tento bod podcení a pak nestíhají.Co je lepší nechat na nás ?

1. Obalení nábytku do stregh folie. Pokud si chcete nábytek obalit sami, folií si můžete koupit v hobby marketech, vždy kupujte průhlednou. U nábytku vždy důkladně 2-3x obalte spodní hranu, budete si muset nábytek naklonit, nejlépe se to dělá ve dvou lidech.

2. Obalení elektroniky, lustrů, a křehkých větších věcí do bublinkové a poté do stregh folie.

3. Zabalení televize.

4. Cokoliv do čeho se Vám nebude chtít nebo nebudete moci.


Rádi Vám půjčíme krabice a šatní boxy. Krabice u nás půjčujeme zdarma. Dovoz po Praze stojí 500 Kč. Za krabice se platí záloha 50 Kč za 1 kus, záloha je vrácena v plné výši po navrácení krabic, pronájem krabice je u nás zdarma !  Také Vám můžeme půjčit šatní boxy za cenu 100 Kč za pronájem + 200 Kč vratná záloha. Krabice a šatní boxy si také můžete zdarma vyzvednout na adrese Mendelova 11, Praha 4.Těšíme se na vaší objednávku, tým Stěhování Krbec.Kontaktujte nás