JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Připravili jsem pro rady a typy, které Vám pomůžou celý proces stěhování a vyklízení zvládnout efektivně a pokud možno bez nervů. Zákazníci, kteří věnují přípravě čas mají naše služby levnější než zákazníci, kteří se nepřipraví.

Přesná konečná cena: se vypočítává na základě času stráveného nad stěhováním nebo vyklízením, spotřebovaném obalovém materiálu, příplatku za těžká břemena a počtu ujetých kilometrů mimo Prahu. Cena je jednotná pro všechny typy činností a rozpočítáváme ji po 30 minutách.

Spolupráce s naší firmou je maximálně férová protože naše služby platíte na základě času, který nad zakázkou strávíme. Víme, že pro určitou skupinu lidí je proces stěhování náročný na psychiku i na peněženku. Proto jsme pro Vás připravili tento návod jak vy můžete čas stěhování snížit a zlevnit cenu stěhování.

Pro lidi, kteří chtějí nechat proces přípravy a balení na nás máme službu >STĚHOVÁNÍ NA KLÍČ< služba pro ty, kteří se nechtějí o nic starat nebo ze zdravotních či jiných důvodů prostě nemohou.


Jak se připravit na stěhování domácnosti.

Základ je začít se připravovat s dostatečným předstihem protože většinou mají lidi doma mnohem více věcí než čekali a proces balení podcení. Velmi často nám zákazníci v den stěhování říkají, že nespali celou noc protože balili. Aby jste mohli začít balit potřebujete mít "přepravní prostředky" do kterých vaše věci umístíte. Rádi Vám zdarma půjčíme stěhovací krabice. Také můžete použít pytle, kufry, přepravky atd. 

1. Pokud je možnost tak vyřešit místo na parkování. Někdy to nelze to víme. I proto jsme ochotni jezdit a parkovat po chodnících, trávnicích, kolem větví a keřů, abychom zaparkovali co nejblíže to je možné aby vzdálenost do auta byla co nejmenší.

2. Zajistit aby vchodové dveře do baráku a bytu šli otevřít tak aby prošel i větší nábytek pokud se má stěhovat.

3. Mít všechny věci zabalené v krabicích, přepravkách, taškách, kufrech, pytlích atd. Krabice Vám rádi zdarma zapůjčíme.

4. Z nábytku musí být vyndané všechny věci a volné police.

5. Nábytek, který neprojde dveřmi, chodbou atd, musí být rozmontovaný.

6. První do auta se vždy nakládají největší kusy nábytku. Udělejte k nim ve vašem bytě cestu pokud to lze.

7. Elektronika by měla být odpojená a zabalená. 

8. Odpojte pračku a sušičku.

9. Mějte představu kam v novém místě budete chtít uložit největší kusy nábytku jako postel, skříně, gauč, atd.

Co je lepší nechat na nás ?

1. Obalení nábytku do stregh folie. ( Pokud si chcete nábytek obalit sami, folií si můžete koupit v hobby marketech, vždy kupujte průhlednou. U nábytku vždy důkladně 2-3x obalte spodní hranu, budete si muset nábytek naklonit, nejlépe se to dělá ve dvou lidech.

2. Obalení elektroniky, lustrů, a křehkých věcí do bublinkové a poté do stregh folie.

3. Zabalení televize.

4. Vše co nechcete nebo nemůžete udělat nechte na nás.
Jak se připravit na vyklízení.


Příprava na vyklízení vychází z toho jak se ekologicky likvidují vaše věci na sběrném dvoře. Všechny věci se musí rozdělit na "suroviny" konkrétně na: čisté dřevo, železo, elektronika, sklo, suť, čistý plast, čisté sklo a objem kam jde vše co nejde roztřídit. Na sběrném dvoře nejde vyhodit jídlo.

1. Skříně a komody je nutné rozmlátit na prkna.

2. Osobní věci zabalte do pytlů roztřiďte věci podle surovin zbytek jde do objemu.

3. U vyklízení se je velice časté, že se postaráme kompletně o všechno včetně zabalení vašich osobních věcí a rozmlácení nábytku a následně vše
odvezeme a roztřídíme na sběrném dvoře.

4. Pokud máte pražský občasný průkaz je likvidace na sběrném dvoře zdarma. Pokud ne je tato služba zpoplatněna. Aktuální cenu Vám řekneme telefonicky.

Těšíme se na vaší objednávku, tým Stěhování Krbec.