Montáž nábytku po nastěhování

Potřebujete montovat nebo demontovat nábytek? U stěhování se řeší často. Kancelářský i bytový nábytek nemusíte instalovat sami. Stačí se obrátit na specializovanou firmu. Je možné instalovat také expozice a prodejní stánky? 

Potřebujete montovat nebo demontovat nábytek? U stěhování se řeší často. Kancelářský i bytový nábytek nemusíte instalovat sami. Stačí se obrátit na specializovanou firmu. Je možné instalovat také expozice a prodejní stánky?

Nezávislá poptávka je základ férového jednání

Nejste si jisti, že byste si přáli ztrácet čas i nervy montáží nábytku? Za stabilitu odpovídáte, i proto je potřeba, aby byla skutečně spolehlivá. Montáže nábytku se dnes realizují na denní bázi a jsou naprosto běžnou součástí života profesionální firmy. Zaslat poptávku na montáž přitom můžete i bez nutnosti si službu nakonec objednat. Dotaz ohledně nacenění konkrétního projektu je samozřejmou situací a základem pro budoucí dobré vztahy.

Jak zaslat podklady pro cenovou nabídku?

Pokud si nejprve přejete zjistit, kolik bude daná montáž stát, je potřeba uvést co nejvíce informací. Cenová nabídka je ovlivněna například fotografiemi nábytku, prospektem nebo náčrtem. Čím větší množství materiálů zašlete, tím přesnější bude odhad ceny montáže. 

Jaké projekty se běžně realizují?

Nejčastěji se firma zabývající se montážemi setkává s tímto zadáním:

  • demontáž nábytku,
  • montáž nábytku,
  • instalace expozic,
  • sestavení kancelářského nábytku,
  • montáž bytového nábytku,
  • sestavení a instalace prodejních stánků,
  • realizace reklamních stánků.

Montáž na zeď je také možná

Samozřejmě, že se tým profesionálů nezalekne žádné výzvy. Nábytek je tak možné ukotvit do prostorů stěn nebo stropů. Výjezdní skupina je vždy vybavena nářadím i spojovacím materiálem, s jehož pomocí se snadno dosáhne požadovaného výsledku. Profesionální nářadí je základem pro bezpečnou i spolehlivou práci.

Cenová kalkulace je závislá na velikosti zadání

V případě, že se bude jednat o sestavení běžného domovního nábytku v malém rozsahu, vyjíždí samozřejmě pouze jeden pracovník. Při větším zadání a práci na objemných a těžkých kusech nábytku je již potřeba zajistit bezpečnost a pracovníci se pohybují na místě v týmu. Cenová kalkulace tak maximálně vychází vstříc klientům.

Montáž nábytku přenechejte odborníkům. 


Mohlo by Vás dále zajímat v oblasti stěhování:

Kontaktujte nás