Stěhování pianin a klavírů firmou nebo svépomoci?

Stěhovat klavír nebo pianino nepatří mezí snadné úkoly a proto jako profesionálové na stěhování rádi popíšeme, jak takový přesun předmětu probíhá.

Každý, kdo miluje hudbu, nedá na svůj nástroj dopustit. V případě stěhování tak doslova trpíme, protože se hrozíme, co se s naším nástrojem může během přepravy stát. Specializované firmy, které se přemisťováním nástrojů a objemných břemen zabývají denně, se o vše postarají.

Konec strachu o pianino

Hodnotný předmět, který má kromě své skutečné ceny i cenu etickou a srdeční. Zatímco ta první se vyčíslit dá a mnohdy se pohybuje v desítkách tisíc korun, cena našeho milovaného nástroje je skutečně nevyčíslitelná. Stěhování pianin se ale dá zajistit zcela bezpečně. Když se svěříte do rukou firmě, která stěhuje nástroje na denní bázi, víte, že je váš rodinný majetek v nejlepších rukou.

Pojištění je samozřejmostí

Když se o převoz pianina pokusíte svépomocí, je vše velmi vrtkavé a nejisté. Může se stát, že se vám to s partou přátel podaří. Nebo budete odkázáni na štěstí a náhodu. Firma, která se stará o profesionální převoz, má dlouholeté zkušenosti. Navíc je převoz každého objemného předmětu pojištěn na částku několika milionů korun. Váš majetek je tak v těch nejlepších rukou.

Ruční práce i hydraulika

Když dochází k přesunu pianina nebo klavíru, vstupují do toho klasické nadčasové hodnoty i nejmodernější technika. Za pomocí silných mužských paží bude hudební nástroj bezpečně přepraven po schodišti, ať již bydlíte v jakémkoliv patře. Následně nastupuje silná, i když dostatečně jemná technika. Hydraulika pomůže přemístit pianino nebo klavír do prostoru stěhovacího vozu.

Dostatečná ochrana celého nábytku

Ještě před tím, než se vaše pianino nebo klavír vydají na cestu do nového bydliště, o ně bude řádně postaráno. Samozřejmostí je obalení do několika vrstev bublinkové fólie, uchycení v rámci dopravního prostředku, i dostatečné vypolstrování během přepravy.

S nástrojem je během přepravy zacházeno s maximální opatrností. 


Mohlo by Vás dále zajímat v oblasti stěhování:

 1. Jak na stěhování pianin a klavírů
 2. Jak na stěhování do zahraničí?
 3. Máte nárok na pracovní volno při stěhování?
 4. Jak změnit trvalé bydliště?
 5. Krabice na stěhování
 6. Odvoz starého nábytku snadno a rychle
 7. Jak na stěhování lednice
 8. Sběrné dvory v Praze
 9. Montáž nábytku po nastěhování
 10. Jak na stěhování pračky a elektrospotřebiče
 11. Jaké pomůcky usnadní stěhování

Zavolejte nám!
Kontaktujte nás