Vyklízení pozůstalostí Praha

Ztráta blízké osoby je emocionálně náročná, a ještě k tomu přináší nutnost vyřešit mnoho praktických záležitostí včetně vyklizení pozůstalosti, na které už zkrátka nezbývá síla. Nabízíme vám proto profesionální vyklizení bytu či domu po zemřelém a ekologickou likvidaci starého nábytku či jiných nepotřebných věcí. Specializujeme se na rychlé a efektivní vyklízení bytů, domů a dalších nemovitostí v Praze a okolí.


Proč zvolit právě nás?

 • Kilometry po Praze zdarma.

 • Patra bez příplatků.

 • Zdarma zapůjčení krabic.

 • Svátky a víkendy bez příplatků.

 • Montáž a demontáž v ceně.

 • Kompletní zajištění obalového materiálu.

 • Prohlídka technikem zdarma.

 • Pojištění vašich věcí.

 • Ekologická likvidace starých věcí.

 • Spolehlivý vozový park

 • We speak english

 • Stabilní zkušený tým.
Vozidlo 2 pracovníci 3 pracovníci 4 pracovníci km v Praze km mimo Prahu
22 m3  1000 Kč / hod 1300 Kč / hod 1600 Kč / hod zdarma 16 Kč / km
28 m3  1100 Kč / hod 1400 Kč / hod 1700 Kč / hod zdarma 18 Kč / km
44 m3 1400 Kč / hod1700 Kč / hod2000 Kč / hodzdarma28 Kč / km

Vyklízení pozůstalostí Praha

Profesionální a rychlé vyklízení pozůstalostí v Praze a okolí – nabízíme komplexní služby vyklízení pozůstalostí, včetně domů, bytů, sklepů a půd, uctivý a diskrétní přístup – chápeme citlivost situace a zaručujeme úctu a důstojnost při manipulaci s osobními věcmi vašich blízkých, ekologickou likvidaci vyklizených věcí – zajistíme, aby všechny předměty byly vhodně zlikvidovány legálně a ekologicky na sběrných dvorech.


Jak probíhá vyklízení pozůstalosti v Praze?

Vyklízení pozůstalostí a vyklízení po úmrtí je procesem, který obnáší několik klíčových kroků a vyžaduje citlivý přístup a diskrétnost. Pracovníci naší firmy jsou vyškoleni tak, aby zvládli vyklízení jakékoliv nemovitosti či pozemku rychle, efektivně a s úctou k zemřelému.


1) Konzultace je prvním krokem k profesionálně provedenému vyklízení. Jakmile se s námi spojíte, domluvíme se s vámi na konzultaci, během které projednáme podrobnosti jako rozsah prací, vaše požadavky nebo časový plán realizace.

2) Plánování a příprava následuje po konzultaci a případné prohlídce prostor. Zahrnuje určení počtu pracovníků, potřebného vybavení a logistiky spojené s odvozem a likvidací materiálu.

3) Samotné vyklízení pak zahrnuje pečlivé odstranění všech vámi určených předmětů z prostor, přičemž se dbá na to, aby nedošlo k poškození nemovitosti a aby bylo s věcmi vašich blízkých zacházeno s úctou.

4) Třídění a likvidace je také součástí vyklízení. Vyklizené předměty se třídí podle toho, o jakou se jedná komoditu. 

5) Úklid po vyklízení je samozřejmostí. Po odstranění všech předmětů naši pracovníci provedou důkladný úklid, aby byl byt připraven na další použití nebo prohlídky (například v případě prodeje či pronájmu).


Závěrečná kontrola už je na vás. V tuto chvíli se můžete ujistit, zda byly všechny práce provedeny přesně podle vašich požadavků.


Kontaktujte nás 
Sháníte spolehlivou a diskrétní firmu na vyklízení domu či bytu po zemřelém? Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si schůzku nebo získejte cenovou nabídku na míru.

Naši firemní zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipy
Zavolejte nám!
Kontaktujte nás