Stěhování Praha 8

Praha 8 tvořená Libní, Trojou, Kobylisy, Čimicemi, Karlínem, Bohnicemi a také Střížkovem patří v posledních letech k velice atraktivním částem hlavního města, kam se má tendenci uchýlit nejeden člověk hledající vhodné místo k životu. V Praze 8 je všeho dostatek – v docházkové vzdálenosti jsou nejen obchody a kavárny, ale také sportoviště, psí parky a mnoho dalšího. Možná právě vy plánujete stěhování do této atraktivní části Prahy. Jedinou překážkou je samotné stěhování, které je zdlouhavé a náročné, a to jak fyzicky, tak finančně a psychicky. Ušetřete peníze a raději využijte služeb profesionálů, kteří moc dobře vědí, jak dlouho trvá stěhování, respektive co udělat nejdříve, aby se stěhování obešlo bez zbytečného zdržování. 

Proč zvolit právě nás?

 • Kilometry po Praze zdarma.

 • Patra bez příplatků.

 • Zdarma zapůjčení krabic.

 • Svátky a víkendy bez příplatků.

 • Montáž a demontáž v ceně.

 • Kompletní zajištění obalového materiálu.

 • Prohlídka technikem zdarma.

 • Pojištění vašich věcí.

 • Ekologická likvidace starých věcí.

 • Spolehlivý vozový park

 • We speak english

 • Stabilní zkušený tým.
Vozidlo 2 pracovníci 3 pracovníci 4 pracovníci km v Praze km mimo Prahu
22 m3  1000 Kč / hod 1300 Kč / hod 1600 Kč / hod zdarma 16 Kč / km
28 m3  1100 Kč / hod 1400 Kč / hod 1700 Kč / hod zdarma 18 Kč / km
44 m3 1400 Kč / hod1700 Kč / hod2000 Kč / hodzdarma28 Kč / km

V případě, že plánujete stěhování v Praze 8 nebo v jiné části Prahy, obraťte se na nás. Jsme profesionálové, kteří nabízí stěhovací služby a kteří se na trhu pohybují už déle jak osm let. Během let, co působíme na českém trhu, jsme se už naučili stěhovat efektivně a především rychle. Jsme si moc dobře vědomi toho, že čas je to nejcennější, co máme k dispozici, proto s ním neplýtváme a stěhujeme příbytky i kanceláře a firmy nejen levně, ale především rychle.

Co nabízíme?

·         Stěhování domácností

·         Stěhování kanceláří

·         Stěhování firem

·         Mezinárodní stěhování

·         Stěhování těžkých břemen

·         Skladování věcí

·         Vyklízení všech typů prostor

Obraťte se na nás v případě, že se chcete přestěhovat do místa, které je lepším místem k životu nebo kde se nabízí výhodnější nájem. Taktéž jsme však po ruce v případě, že plánujete přestěhovat firmu či kancelář. I stěhování kanceláří a firem je v naších službách, i v tomto případě nás neváhejte kontaktovat.

Proč zvolit nás a ne konkurenci?

Je mnoho důvodů, proč se obrátit na nás a ne na konkurenci, která je zejména v Praze 8 pestrá. Především si neúčtujeme žádné zbytečné příplatky za patra nebo stěhování během víkendu či svátků. Dokonce i kilometry po Praze máme zdarma. Jsme taktéž pomocnou rukou při demontáži a montáži stěhovaného nábytku. S balením vám ulevíme tak, že poskytneme zcela zdarma krabice a zapůjčíme šatní boxy. Samozřejmě vše, co se bude stěhované, je také pojištěné.

Další výhody stěhování s námi

·         Případná ekologická likvidace starých věcí.

·         Anglicky mluvící/speak English.

·         Prohlídka technikem zcela zdarma.

·         Spolehlivý, stabilní a zkušený profesionální tým.

·         Kompletní zajištění obalového materiálu.

Stěhujte s námi, neprohloupíte

Stěhování nemusí být za trest, ale může být i zábavou. Stačí, když víte, koho požádat o pomoc. Přijměte naši pomocnou ruku a přestěhujte domácnost, kanceláře nebo firmu opravdu rychle a bez zbytečných výdajů navíc. O našich kvalitách je možné se přesvědčit v referencích. 

Naši firemní zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipy
Zavolejte nám!
Kontaktujte nás