Stěhování Praha 6

Praha 6 se hlavně v posledních letech stává velice atraktivním místem k životu. Najde se tu prakticky všechno - přes nákupní centra, po kulturní instituce, jako jsou divadla, také je zde mnoho sportovišť a kin. Člověk se nediví tomu, že se do této části Prahy, o níž se říká, že je nejbohatší ze všech částí Prahy, stěhuje stále více lidí. Ať už se chystáte přestěhovat se do Ruzyně, Střešovic, Liboce nebo Dejvic či na Veleslavín nebo do Vokovic, se stěhováním po celé Praze 6 vám pomůžeme. Ani stěhování v Praze 6 nemusí být zdlouhavé, časově, fyzicky a psychicky náročné či nudné. 

Proč zvolit právě nás?

 • Kilometry po Praze zdarma.

 • Patra bez příplatků.

 • Zdarma zapůjčení krabic.

 • Svátky a víkendy bez příplatků.

 • Montáž a demontáž v ceně.

 • Kompletní zajištění obalového materiálu.

 • Prohlídka technikem zdarma.

 • Pojištění vašich věcí.

 • Ekologická likvidace starých věcí.

 • Spolehlivý vozový park

 • We speak english

 • Stabilní zkušený tým.
Vozidlo 2 pracovníci 3 pracovníci 4 pracovníci km v Praze km mimo Prahu
22 m3  1000 Kč / hod 1300 Kč / hod 1600 Kč / hod zdarma 16 Kč / km
28 m3  1100 Kč / hod 1400 Kč / hod 1700 Kč / hod zdarma 18 Kč / km
44 m3 1400 Kč / hod1700 Kč / hod2000 Kč / hodzdarma28 Kč / km

Většina lidí je ve stresu, jen když se zmíní slovo stěhování. Jenže stěhování nemusí být důvodem toho, abyste se necítili ve své kůži. Stačí, když si na pomoc přivoláte někoho, pro koho je stěhování hračka. Nemyslíme rodiče, prarodiče, sourozence nebo přátele a známé, kteří nemají tolik času k dispozici. Mluvíme o profesionálech ze stěhovacích firem, kteří mají stěhování doslova v malíku.

Zároveň však nemusíte už více pátrat na internetu a ztrácet tím svůj čas, který byste mohli využít zcela jinak, kvalitněji a efektivněji. Obraťte se v případě stěhování v Praze 6 na nás a my si se stěhováním poradíme i bez vaší pomoci.

Přestěhujeme i demontujeme

Možná si myslíte, že do stěhovacích služeb spadá jen převážených sbalených věcí, ale není tomu tak. Pomůžeme vám uklidit váš příbytek nebo kancelář, ze které se stěhujete do jiných prostor. Podáme pomocnou ruku hlavně v případě, že potřebujete demontovat konkrétní kusy nábytku. Nemusíte se bát toho, že po přestěhování odjedeme bez toho, aniž bychom demontovaný nábytek zase zkompletovali a smontovali.

Další výhody stěhování s námi

Od konkurence se nelišíme jen výše zmíněnými výhodami, což byla pomoc při stěhování, respektive montáž a předcházející demontáž nábytku. Od konkurence se lišíme ještě v dalších oblastech:

·         Nabízíme levné stěhování nejen na Praze 6.

·         Neúčtujeme si příplatky za patra, víkendy nebo svátky.

·         Ekologicky zlikvidujeme všechny staré věci.

·         Zdarma zapůjčíme jak krabice, tak také šatní boxy.

·         Pojistíme stěhované a převážené věci.

·         K dispozici je vždy profesionální, stabilní a zároveň zkušený tým.

Naše služby

Stěhování bytů, domů, stěhování kanceláří nebo stěhování firem však není veškeré naše portfolio. Je to jen hrstka toho, co nabízíme. Do námi nabízených služeb také spadá:

·         Mezinárodní stěhování

·         Vyklízení všech typů prostor

·         Stěhování těžkých břemen

·         Skladování věcí

Přestěhujte se s kvalitní a zkušenou firmou

Při stěhování nesázejte na začínající firmy, které nevědí, co odvážet dříve či jak při stěhování postupovat, aby bylo stěhování rychlé, efektivní, hlavně bez zbytečného zdržování. Svěřte se do našich rukou, do rukou zkušených profesionálů, kteří na trhu působí už více jak osm let. 

Naši firemní zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipy
Zavolejte nám!
Kontaktujte nás