Stěhování Praha 5

Ze Smíchova do Motola, z Radlic do Košíře. I takto se lidé v Praze 5 stěhují. Buď se stěhují domácnosti, čili domečky a byty, nebo také velice často dochází ke stěhování firem nebo jen ke stěhování kanceláří na území Prahy 5, která se stává velice atraktivním místem k životu. V posledních letech zde započalo mnoho stavebních prací, které povedou k novým bytovým jednotkám a novým firmám, proto lze konstatovat, že v budoucnu to bude opravdu rozvinutá a kvalitní část Prahy, kde bude prakticky všechno. Pokud se sem už nyní chcete přestěhovat, využijte stěhovacích služeb, aby stěhování bylo zábavou a nikoli za trest. 

Proč zvolit právě nás?

 • Kilometry po Praze zdarma.
 • Patra bez příplatků.
 • Zdarma zapůjčení krabic.
 • Svátky a víkendy bez příplatků.
 • Montáž a demontáž v ceně.
 • Kompletní zajištění obalového materiálu.
 • Prohlídka technikem zdarma.
 • Pojištění vašich věcí.
 • Ekologická likvidace starých věcí.
 • Spolehlivý vozový park
 • We speak english
 • Stabilní zkušený tým.

Ať už se stěhujete do Prahy 5 nebo plánujete bydlet či pracovat v jiné části Prahy, nezoufejte při pomyšlení na stěhování. Jak jsme zmínili, i stěhování může být zábavou, pokud víte, koho si přivolat na pomoc. Babičku, rodiče nebo přátele či známé si na pomoc nevolejte, ti vám nepojistí stěhované věci a nezaplatí vám je při případném poškození. Navíc ne vždy mají čas. My si na vás čas ale uděláme, navíc vám věci pojistíme!

Stěhujte se s námi

Mnozí lidé se domnívají, že využívat ke stěhování stěhovací firmu je hloupost. Jenom to stojí peníze a člověk si vlastně dokáže přestěhovat všechno sám. Jenže pravdou je, že stěhováci jsou profesionálové, díky kterým se stěhování nebude příliš protahovat, navíc díky nim ušetříte spoustu drahocenného času. A čas - to je to, co se dnes cení.

Pomocná ruka

Pokud vám naskakuje husí kůže pokaždé, když si vzpomenete na množství věcí, které musíte zabalit do krabic a které musíte odvézt do nového příbytku nebo kanceláře, nechte to na nás. Poskytujeme zdarma krabice a šatní boxy, do nichž lze všechno uložit, navíc vám při balení podáváme pomocnou ruku. Balení nemusí být jenom na vás, můžete s tím být díky nám hotoví za pár minut.


Kromě toho vám pomůžete s montáží a předcházející demontáží veškerého nábytku, který budete chtít převézt. Nemusíte se tak učit s aku vrtačkou nebo s podobným nástrojem.

Proč se stěhovat s námi?

Úspora drahocenného času, pomocná ruka při balení stěhovaného vybavení bytu, pomoc při demontáži a následné montáži jednotlivých kusů nábytků, také rychlé přestěhování či pojištění převážených věcí a poskytnutí krabic a šatních boxů. To všechno jsou výhody, které přináší stěhování s námi. Výhod je však o něco víc.

Další výhody, proč se stěhovat s námi

·         Stěhování bez zbytečných příplatků za svátky, patra nebo víkendy.

·         Najeté kilometry po Praze zcela zdarma.

·         V případě nálezu starých věcí se postaráme o ekologickou likvidaci.

·         Mluvíme anglicky/we speak English.

·         Kompletně zajistíme obalový materiál.

Přestěhujeme byt i kancelář

Nemusíte stěhovat jen svůj příbytek do většího nebo do lepších podmínek. Dnes a denně dochází také ke stěhování firem nebo kanceláří. I v tomto případě jsme plně k dispozici, proto využijte našich služeb i v tomto případě.

Co dalšího spadá do našich služeb

·         Vyklízení všech typů prostor.

·         Stěhování těžkých břemen.

·         Skladování věcí.

·         Mezinárodní stěhování.

Naši zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipy