Stěhování Praha 3

Rozhodli jste se přestěhovat do vlastního nebo do většího domu? Stěhování, zejména stěhování v Praze 3, nemusí být nijak strašné, i když mnohým lidem po vyřčení slova “stěhování” naskočí husina po zádech. I stěhování může být zábavou, pokud se tedy rozhodnete požádat o pomoc. Nemusíte lanařit babičku nebo sestru či rodiče, aby vám se stěhováním příbytku pomohli, můžete požádat profesionály, kteří vám nejen pomohou se stěhováním, ale kteří budou také vaší pravou rukou při balení věcí, jež chcete přestěhovat do nového příbytku nebo třeba do nové kanceláře.

Stěhovací služby jsou tu pro každého, kdo nechce mít ze stěhování doživotní trauma. Ne nadarmo se přece říká, že někdy je lepší zcela vyhořet než se stěhovat. Nemějte však ze stěhování žaludeční potíže, s námi bude stěhování levnou záležitostí, navíc to bude i zábava!

Proč zvolit právě nás?

 • Kilometry po Praze zdarma.

 • Patra bez příplatků.

 • Zdarma zapůjčení krabic.

 • Svátky a víkendy bez příplatků.

 • Montáž a demontáž v ceně.

 • Kompletní zajištění obalového materiálu.

 • Prohlídka technikem zdarma.

 • Pojištění vašich věcí.

 • Ekologická likvidace starých věcí.

 • Spolehlivý vozový park

 • We speak english

 • Stabilní zkušený tým.
Vozidlo 2 pracovníci 3 pracovníci 4 pracovníci km v Praze km mimo Prahu
22 m3  1000 Kč / hod 1300 Kč / hod 1600 Kč / hod zdarma 16 Kč / km
28 m3  1100 Kč / hod 1400 Kč / hod 1700 Kč / hod zdarma 18 Kč / km
44 m3 1400 Kč / hod1700 Kč / hod2000 Kč / hodzdarma28 Kč / km

Levné stěhování v Praze 3

Ať už se stěhujete na oblíbený Žižkov, kde budete sledovat ze svého balkonu pro někoho dech beroucí, pro jiného ne zrovna atraktivní Žižkovskou věž, nebo se stěhujete na Vinohrady, kterým se právem říká Královské Vinohrady, pomůžeme vám s tím. Stěhování v Praze 3, pod kterou mimo jiné spadají i Strašnice nebo Vysočany, nikdy nebylo snazší a levnější.

Pokud jste do nynějška hledají levné stěhování na Praze 3, nyní už nehledejte, jsme tu pro vás.

Proč si vybrat právě nás?

1)      Stěhování bez zbytečných příplatků

2)      Zdarma zapůjčení krabic nebo šatních boxů.

3)      Pojištění stěhovaných věcí.

4)      Demontáž a následovná montáž nábytku v ceně.

5)      Kilometry po Praze zcela zdarma.


Možná už máte zkušenosti se stěhovacími firmami, proto možná přistupujete ke stěhovacím firmám trochu skepticky a negativně. Nemusíte však všechny stěhováky házet do jednoho pytle, ne každý vám bude účtovat poplatky za stěhování o víkendu nebo během svátků, ne každý vám naúčtuje příplatky za patra, za něž ostatně nemůžete. A navíc ne každý vám účtuje kilometry, které se po Praze najezdí.

Nejsme jen levní, ale kromě jiného jsme bez příplatků a pojištění. Nemusíte se tedy obávat ani o to, že bychom dali ruce pryč od poškozených věcí, k jejichž poškození došlo během stěhování. Pojištění je náš parťák.

Pomůžeme vám i s balením

Stěhování firem, stěhování domácností nebo jen stěhování kanceláří bývá dost časově náročnou disciplínou. V takové situaci se hodí pomocná ruka, kterou můžeme být právě my. Nabízíme pomoc nejen se stěhováním, ale také s předcházejícím balením. Zdarma zapůjčíme krabice nebo šatní boxy, do kterých si můžete uschovat všechny potřebné věci, bez nichž se neobejdete.

Přestěhujete se s námi?

Ať už se chcete přestěhovat ze Strašnic do Královských Vinohrad nebo ať už se chcete stěhovat i v jiné části hlavního města, nejen v Praze 3, jsme tu pro vás. Přestěhujte se společně s námi a přesvědčte se o tom, že i stěhování může být zábava a není to jen činnost za trest.

 

Pro další informace klikněte na „Stěhování Praha“ nebo nám zavolejte či pošlete email.
Těšíme se na vaší objednávku tým Stěhování Krbec.

Naši firemní zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipy
Zavolejte nám!
Kontaktujte nás