Stěhování Praha 22

Stěhování nemusí být jen noční můra, pokud víte, na koho se v případě stěhování obrátit. V posledních letech se začínají lidé z centra Prahy přesouvat do okolních částí, jako je například Praha 22, kterou tvoří Pítkovice, Uhříněves a také Hájek u Uhříněvsi. Mnozí by však raději vyhořeli, než aby se museli stěhovat. Ti nás však pravděpodobně nepožádali o pomoc. S námi je stěhování doslova zábavou!

Proč zvolit právě nás?

 • Kilometry po Praze zdarma.
 • Patra bez příplatků.
 • Zdarma zapůjčení krabic.
 • Svátky a víkendy bez příplatků.
 • Montáž a demontáž v ceně.
 • Kompletní zajištění obalového materiálu.
 • Prohlídka technikem zdarma.
 • Pojištění vašich věcí.
 • Ekologická likvidace starých věcí.
 • Spolehlivý vozový park
 • We speak english
 • Stabilní zkušený tým.

Pokud vám stěhování nahání husí kůži, myslete na to, že tento pocit lze zahnat s kupou kvalitních pomocníků. Stěhování s nimi dokonce může být i zábavou. Těmi pomocníky však nemyslíme rodiče, prarodiče nebo snad sourozence či přátele a známé. Pod těmito pomocníky se ukrývají spíše stěhováci, kteří vám se stěhováním pomohou.

Jen kvalitní, profesionální stěhováci nabízející stěhovací služby vám efektivně, rychle a až zábavně přestěhují vše, co přestěhovat potřebujete. Obraťte se na nás. Máme více jak osmileté zkušenosti, díky kterým víme, co přestěhovat první, co udělat nejdříve, jak stěhovat rychle, efektivně a bez zbytečného zdržování. Začínající firmy to ještě nevědí, a tak v tomto případě může stěhování trvat delší dobu.

Co nabízíme?

·         Stěhování bytů

·         Stěhování domů

·         Stěhování firem

·         Stěhování kanceláří

·         Mezinárodní stěhování

·         Skladování věcí

·         Úklid všech typů prostor

·         Stěhování těžkých břemen

Součástí našich služeb tedy není jen stěhování bytů a domů. Pomůžeme vám i v případě, že potřebujte přestěhovat firmu nebo že máte zájem o stěhování kanceláří, u nichž se dbá především na rychlost. Víme, že čas je drahocenný a že si nemůžete dovolit ho mnoho ztratit. I proto stěhujeme efektivně, rychle a bez zbytečného zdržování.

To je ostatně to, co nás odlišuje od konkurence. Přestěhujte se s námi i vy. Důvodem mohou být i další výhody našich služeb.

Výhody našich služeb

·         Levné stěhování po celé Praze.

·         Stěhování bez zbytečných příplatků.

·         Kilometry po celé Praze zcela zdarma.

·         Demontáž a montáž nábytku v ceně.

·         Pojištění stěhovaných věcí.

·         Případná ekologická likvidace starých věcí.

·         Anglicky mluvící/speak English.

Přestěhujte se s námi

Ať už se budete stěhovat z Uhříněvsi do Pítkovic nebo z Hájku u Uhříněvsi do Uhříněvsi, ať už se budete stěhovat do jiné části Prahy, nikoli tedy do Prahy 22, která se stává klidnou a díky tomu oblíbenou částí hlavního města, obraťte se na nás. Stěhování v Praze 22 či v jiných částech hlavního města nebylo nikdy rychlejší, levnější a efektivnější!

Pročtěte si i naše reference

Abyste nevsadili na černého Petra, pročtěte si reference, za nimiž stojí spokojení klienti, jimž jsme pomohli se stěhování v minulosti. Recenze jsou právě to, díky čemu si můžete udělat obrázek, aniž byste nás museli oslovit.

 

Naši zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipy