Stěhování Praha 21

Bydlení v centru hlavního města se stává neatraktivní. Důvodem toho jsou nejen zvyšující se počty turistů, kteří prochází nejznámější památky hlavního města České republiky, ale také jsou důvodem rostoucí nájmy v centru a často ruch a hluk, který v centru přebývá. Místo toho, aby si lidé hledali byt nebo dům v centru, stěhují se do okrajových částí, a to třeba do Újezdu nad Lesy, který spadá pod Prahu 21. 

Proč zvolit právě nás?

 • Kilometry po Praze zdarma.

 • Patra bez příplatků.

 • Zdarma zapůjčení krabic.

 • Svátky a víkendy bez příplatků.

 • Montáž a demontáž v ceně.

 • Kompletní zajištění obalového materiálu.

 • Prohlídka technikem zdarma.

 • Pojištění vašich věcí.

 • Ekologická likvidace starých věcí.

 • Spolehlivý vozový park

 • We speak english

 • Stabilní zkušený tým.
Vozidlo 2 pracovníci 3 pracovníci 4 pracovníci km v Praze km mimo Prahu
22 m3  1000 Kč / hod 1300 Kč / hod 1600 Kč / hod zdarma 16 Kč / km
28 m3  1100 Kč / hod 1400 Kč / hod 1700 Kč / hod zdarma 18 Kč / km
44 m3 1400 Kč / hod1700 Kč / hod2000 Kč / hodzdarma28 Kč / km

Stěhování v Praze? Možná si říkáte, že bydlet v okrajové části Prahy čili v Praze 21 je hloupost, že zde nic není, že je to daleko od krásné, leč rušného centra města. Bydlení v okrajové části má však své výhody. Kromě klidu a rodinného zázemí se zde nachází často daleko hezčí byty na prodej či k pronájmu, nájem je zde navíc podstatně nižší než v centru města.

Pokud jste si našli bydlení v Praze 21, se stěhováním si už nelámejte hlavu. Dost času jste strávili tím, že jste hledali vhodné bydlení, nyní už čas uspořte a stěhování nechte na nás.

Stěhujeme levně a efektivně

Na trhu působíme už dlouhá léta, během kterých jsme zjistili, co se vyplatí stěhovat nejdříve nebo jak při stěhování postupovat, aby stěhování nebylo zbytečně dlouhé, náročné nebo se zbytečným zdržováním. Moc dobře víme, jak stěhovat efektivně a rychle, aby došlo k výrazné úspoře nejen času, ale také peněz.

Pokud jste v minulosti stěhovali svůj příbytek nebo případně kanceláře či celou firmu, víte, že stěhování svépomocí je daleko časově, finančně, psychicky i fyzicky náročnější než stěhování s profesionály. Člověk si myslí, že stěhování svépomocí vyjde hlavně levně, ale nakonec tomu tak není.

Zejména když budete stěhovat s námi, bude stěhování v Praze 21 levnou záležitostí. Nejsme jako konkurence, neúčtujeme si zbytečné příplatky za patra, za stěhování o víkendech nebo o svátcích. Dokonce nabízíme i kilometry po Praze zcela zdarma.

Další výhody stěhování s námi

·         Montáž a demontáž nábytku v ceně.

·         Zapůjčení krabic a šatních boxů zdarma.

·         Ekologický likvidace starých věcí.

·         Prohlídka zkušeným technikem zcela zdarma.

·         Pojištění převážených, stěhovaných věcí.

·         Kompletní zajištění obalového materiálu.

Přestěhujte s námi kanceláře i celé firmy

V nabídce služeb nenajdete jen stěhování domů a bytů, ale také vám pomůžeme při stěhování kanceláří nebo při stěhování firem. Víme, jak důležitý je pro společnost čas, proto se pustíme do rychlého, přesto spolehlivého stěhování, abyste nemuseli chod firmy přerušit na dlouhou dobu.

Součástí nabídky služeb je také:

·         Mezinárodní stěhování

·         Skladování věcí

·         Úklid všech typů prostor

·         Stěhování těžkých břemen

Kdy se stěhujete?

Ať už se stěhujete během léta, v zimě nebo ať už se plánujete přestěhovat do jakékoli části Prahy, jsme tu pro vás. Neváhejte nás kontaktovat a požádat o naši pomoc. Jsme tu pro vás za všech okolností a se stěhováním jsme připraveni vám pomoct.

 

Naši firemní zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipy
Zavolejte nám!
Kontaktujte nás