Stěhování Praha 2

Hledáte kvalitní, profesionální stěhovací firmu, která se postará o stěhování firem či domácností v Praze 2? Potřebujete přestěhovat svůj příbytek v okolí Nuslí, Vinohrad, Vyšehradu či Nového Města? Stěhovací firmu už dále nehledejte, hlásíme se!

Stěhování není zrovna nejoblíbenější činnost. Většinou lidé dají za pravdu těm, kteří tvrdí, že raději by vyhořeli, než aby se museli stěhovat. Některým dokonce přebíhá mráz po zádech, když se řekne, že je stěhování na programu dne.

Moc dobře si uvědomujeme, že stěhování je náročná disciplína, která jenom zabíjí čas. I proto nabízíme své služby a se stěhováním pomůžeme. 

Proč zvolit právě nás?

 • Kilometry po Praze zdarma.

 • Patra bez příplatků.

 • Zdarma zapůjčení krabic.

 • Svátky a víkendy bez příplatků.

 • Montáž a demontáž v ceně.

 • Kompletní zajištění obalového materiálu.

 • Prohlídka technikem zdarma.

 • Pojištění vašich věcí.

 • Ekologická likvidace starých věcí.

 • Spolehlivý vozový park

 • We speak english

 • Stabilní zkušený tým.
Vozidlo 2 pracovníci 3 pracovníci 4 pracovníci km v Praze km mimo Prahu
22 m3  1000 Kč / hod 1300 Kč / hod 1600 Kč / hod zdarma 16 Kč / km
28 m3  1100 Kč / hod 1400 Kč / hod 1700 Kč / hod zdarma 18 Kč / km
44 m3 1400 Kč / hod1700 Kč / hod2000 Kč / hodzdarma28 Kč / km

Když stěhování, tak se stěhovací firmou

Aby stěhování nebylo tak časově náročné, aby nebylo tou nejméně příjemnou činností během víkendu nebo všedního dne, vyplatí se kývnout na stěhování s profesionální firmou. Mnozí lidé sice budou namítat a protestovat, nebudou chtít za služby stěhováků platit, ale na druhou stranu si člověk musí uvědomit výhody, které mu stěhování s firmou přinese. Zejména stěhování na Praze 2, kde je rušný provoz a kde je nepředstavitelné stěhování jednoho kusu nábytku po druhém, se vyplatí nad stěhovací firmou uvažovat.

Proč stěhovat s profesionály

1)      Pomoc při balení věcí.

2)      Poskytnutí krabic a šatních boxů zdarma.

3)      Pojištění převážených věcí.

4)      Žádné příplatky.

5)      Pomoc při demontáži a následné montáži nábytku.

6)      Levné stěhování.

7)      Úspora drahocenného času.

Stěhujete se?

Pokud se stěhování už blíží, neváhejte ani minutu a kontaktujte nás. Dnes je čas velice ceněný, a tak hlavní výhoda, kterou přináší stěhování s profesionály, a sice úspora drahocenného času, je klíčová. Profesionální stěhováci se postarají jak o pomoc při balení věcí, ale také vám poskytnou pomocnou ruku v případě, že budete potřebovat demontovat postel, pohovku nebo jídelní stůl. Nemusíte se učit zacházet s aku vrtačkou, stejně tak se z vás nemusí přes den stát Rambo, který odnese veškeré vybavení domácnosti nebo kanceláře do automobilu. Nechte si pomoct a vzpomínejte na stěhování jako na milou a příjemnou činnost, která byla dokonce lepší než vyhoření, o němž se mluví ve starém známém pořekadle.

Neplaťte nic navíc

Nevložte se do rukou stěhovací službě, která vám účtuje příplatky snad za cokoliv navíc. Svěřte se do našich rukou a příplatky vás nepřekvapí. Neúčtujeme si nic navíc za patra nebo za stěhování během svátků či víkendů. Navíc kilometry po Praze jsou zcela zdarma.

Pomůžeme vám se stěhováním nejen v Praze 2

Ať už se stěhujete z Vyšehradu do Nuslí nebo z Vinohrad do Nového Města, pomůžeme vám s přestěhováním všeho, co je vám drahé. Nepůsobíme však jen v Praze 2, ale pomůžeme vám se stěhováním v celém našem hlavním městě.


Pro další informace klikněte na „Stěhování Praha“ nebo nám zavolejte či pošlete email.
Těšíme se na vaší objednávku tým Stěhování Krbec.Naši firemní zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipy
Zavolejte nám!
Kontaktujte nás