Stěhování Praha 19

Plánujete sebe nebo svou firmu přestěhovat do klidné a dopravně velice dobře dostupné Prahy 19, kterou aktuálně tvoří katastrální území Kbely? Kbely, tedy Praha 19, se podle posledních statistik stává nejen oblastí vhodnou pro žití, ale také místem, kde mohou sídlit společnosti nebo jen jejich kanceláře. Jak již bylo zmíněno, jedná se o dobře dostupnou, navíc klidnou část Prahy, kde jsou levnější nájmy v porovnání s centrem města. To platí jak pro nájemné bytových jednotek, tak pro nájmy kancelářských prostor. Pakliže se právě do Prahy 19 stěhujete, rádi přiložíme ruku k dílu a pomůžeme vám s tím. 

Proč zvolit právě nás?

 • Kilometry po Praze zdarma.

 • Patra bez příplatků.

 • Zdarma zapůjčení krabic.

 • Svátky a víkendy bez příplatků.

 • Montáž a demontáž v ceně.

 • Kompletní zajištění obalového materiálu.

 • Prohlídka technikem zdarma.

 • Pojištění vašich věcí.

 • Ekologická likvidace starých věcí.

 • Spolehlivý vozový park

 • We speak english

 • Stabilní zkušený tým.
Vozidlo 2 pracovníci 3 pracovníci 4 pracovníci km v Praze km mimo Prahu
22 m3  1000 Kč / hod 1300 Kč / hod 1600 Kč / hod zdarma 16 Kč / km
28 m3  1100 Kč / hod 1400 Kč / hod 1700 Kč / hod zdarma 18 Kč / km
44 m3 1400 Kč / hod1700 Kč / hod2000 Kč / hodzdarma28 Kč / km

Stěhování Praha? Moc dobře si totiž uvědomujeme, že stěhování není zrovna oblíbenou a nenáročnou činností. Většinou se jedná o finančně, psychicky, časově a také fyzicky náročnou práci, která je hodně vyčerpávající, pakliže jste na to sami. I když si však zavoláte na pomoc rodinu nebo přátele, stejně je pravděpodobné, že se to finančně velice prodraží. Raději si zavolejte na pomoc nás a ušetřete nejen peníze, ale taktéž hromadu času.

Úspora času a peněz

Stěhování s námi je velice produktivní a výhodné. Na trhu působíme už dlouhých osm let, což znamená, že moc dobře víme, kdy stěhovat jakou část bytu nebo kanceláře, respektive čím začít, aby nedocházelo ke zbytečným zdržením. Čas je cenný jak v případě, že jste zaměstnancem, tak také v případě, že jste lídrem společnosti, kterou nutně potřebujete přestěhovat, aby opět mohla šlapat jako hodinky.

Pojďte společně s námi uspořit nejen čas, ale také peníze. Nejsme jako konkurence, která si účtuje zbytečné příplatky.

Bez příplatků

Se zbytečnými příplatky se u nás nesetkáte. Neúčtujeme si ani kilometry po Praze. Kromě nich si neúčtujeme příplatky za:

·         Svátky

·         Víkendy

·         Patra

Výhodné stěhování v Praze 19

Kromě levného stěhování nabízíme také pomocnou ruku při demontáži a následné montáží jednotlivých kusů nábytků, které se převáží. K dalším výhodám patří bezplatné zapůjčení krabic a šatních boxů, do nichž můžete sbalit stěhované věci. Kromě jiného všechny vaše věci pojistíme, tudíž se o ně nemusíte bát. A samozřejmě vám dáme k dispozici stabilní, zkušený a profesionální tým stěhováků, kteří se svědomitě vrhnou jak na stěhování bytů, tak na stěhování kanceláří a firem.

Další služby

·         Kromě stěhování bytů, domů, stěhování kanceláří a stěhování firem nabízíme také:

·         Stěhování těžkých břemen

·         Vyklízení všech typů prostor

·         Skladování věcí

·         Mezinárodní stěhování

Využijte našich služeb i vy

Ať už plánujete stěhovat celou svou domácnost nebo jen kanceláře, pro které jste našli levnější a také krásnější prostory, v každém případě se na nás obraťte. Naše reference mluví za vše a pomohou vám vytvořit si obrázek o nás a naší práci, kterou vykonáváme zodpovědně, svědomitě a ke spokojenosti všech.

 

Naši firemní zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipy
Zavolejte nám!
Kontaktujte nás