Stěhování Praha 14

Žijeme ve světě, kdy ani stěhování nemusí být nuda. Nevěříte? V tom případě se přestěhujte s námi. Pomůžeme vám třeba se stěhováním v Praze 14, která se v posledních letech stává velice atraktivní především díky velkému množství cenově dostupných bytů a také díky množství obchodů v blízkém okolí. Aktuálně pod Prahu 14 spadají katastrální území, jako je Hloubětín, populární Černý Most, také Kyje nebo klidnější Hostavice. Jakou čtvrť Prahy 14 upřednostníte vy?

Proč zvolit právě nás?

 • Kilometry po Praze zdarma.

 • Patra bez příplatků.

 • Zdarma zapůjčení krabic.

 • Svátky a víkendy bez příplatků.

 • Montáž a demontáž v ceně.

 • Kompletní zajištění obalového materiálu.

 • Prohlídka technikem zdarma.

 • Pojištění vašich věcí.

 • Ekologická likvidace starých věcí.

 • Spolehlivý vozový park

 • We speak english

 • Stabilní zkušený tým.
Vozidlo 2 pracovníci 3 pracovníci 4 pracovníci km v Praze km mimo Prahu
22 m3  1000 Kč / hod 1300 Kč / hod 1600 Kč / hod zdarma 16 Kč / km
28 m3  1100 Kč / hod 1400 Kč / hod 1700 Kč / hod zdarma 18 Kč / km
44 m3 1400 Kč / hod1700 Kč / hod2000 Kč / hodzdarma28 Kč / km

Ať už se rozhodnete pro jakékoli katastrální území v Praze 14, pomůžeme vám se stěhováním, aby bylo efektivní a rychlé. Že jsou to přídavná jména, která jsou zcela v rozporu se stěhováním? Kdepak! Pokud máte schopné a profesionální pomocníky, jako jsme my, stěhování opravdu není nic náročného, dokonce to může být zábava.

Mnozí lidé mají tendenci shánět pomocníky v podobě rodičů, přátel nebo sourozenců, ale pravdou je, že ty nemusíte zatěžovat. My vám pomůžeme velice ochotně a doslova za hubičku.

Levné stěhování v Praze 14

Nemusíte se obávat toho, že bychom si naúčtovali zbytečné příplatky za stěhování o svátcích nebo o víkendech. Jsme si moc dobře vědomi, že je to mnohdy jediná možnost, kdy se přestěhovat, jelikož zbývající dny jste plně časově a pracovně vytížení. Neúčtujeme si nic navíc ani za stěhování z pater. Samozřejmě si uvědomujeme to, že za byt v patru nemůžete. A co víc - kilometry po Praze počítat taky nebudeme, budou tedy zcela zadarmo.

Další výhody stěhování s námi

·         Pojištění stěhovaných věcí

·         Poskytnutí krabic a šatních boxů

·         Pomoc při montáži/demontáži nábytku

·         Případná ekologická likvidace starých věcí

Bojíte se o své věci? Bát se rozhodně nemusíte. Jak se uvádí výše, nabízíme také pojištění stěhovaných věcí, tudíž v případě poškození stěhovaných věcí se dočkáte příslušné alternativy. Kromě jiného vám zdarma zapůjčíme krabice a šatní boxy, do kterých si budete moct sbalit veškeré věci, jež budete chtít převézt do svého nového domova. A samozřejmě vám pomůžeme s demontáží nábytku. Nemusíte se učit zacházet s aku vrtačkou, dokonce pak nemusíte studovat návody z IKEI, které jsou často hodně nepřehledné a zamotané. I s následovnou montáží po přestěhování vám totiž pomůžeme.

Přestěhujeme i kancelář nebo firmu

Nechcete se stěhovat do nového příbytku, ale rádi byste ocenili pomocnou ruku při stěhování kanceláří nebo při stěhování firmy na novou adresu? Víme, že toto stěhování je často daleko fyzicky náročnější než stěhování domácností, jelikož se musí přemístit nespočetně mnoho dokumentů a nábytku. Rádi přiložíme ruku k dílu a pomůžeme vás přestěhovat co nejrychleji, abyste ve firmě nemuseli čelit velkým časovým i finančním ztrátám.

Další služby, které nabízíme

·         Mezinárodní stěhování

·         Vyklízení všech typů prostor

·         Skladování věcí

·         Stěhování těžkých břemen

Naši firemní zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipy
Zavolejte nám!
Kontaktujte nás