Stěhování Praha 1

Rozhodli jste se přestěhovat do vlastního domova nebo jen jdete za levnějším nájmem? Ať už je to tak či onak, určitě pátráte na internetu po kvalitní stěhovací službě, která působí v Praze 1 a která by vám pomohla s veškerým nábytkem a bytovými doplňky, oblečením. Už nadále neztrácejte svůj drahocenný čas. Investujte ho raději do balení všeho potřebného do krabic, stěhovací službu už hledat nemusíte. O levné stěhování v Praze 1 se vám postaráme. Pomůžeme vám s přestěhováním všeho, co je pro vás důležité, a to jak ve Starém Městě, tak v Hradčanech, Josefově, na Malé Straně či Novém Městě. 

Proč zvolit právě nás?

 • Kilometry po Praze zdarma.

 • Patra bez příplatků.

 • Zdarma zapůjčení krabic.

 • Svátky a víkendy bez příplatků.

 • Montáž a demontáž v ceně.

 • Kompletní zajištění obalového materiálu.

 • Prohlídka technikem zdarma.

 • Pojištění vašich věcí.

 • Ekologická likvidace starých věcí.

 • Spolehlivý vozový park

 • We speak english

 • Stabilní zkušený tým.
Vozidlo 2 pracovníci 3 pracovníci 4 pracovníci km v Praze km mimo Prahu
22 m3  1000 Kč / hod 1300 Kč / hod 1600 Kč / hod zdarma 16 Kč / km
28 m3  1100 Kč / hod 1400 Kč / hod 1700 Kč / hod zdarma 18 Kč / km
44 m3 1400 Kč / hod1700 Kč / hod2000 Kč / hodzdarma28 Kč / km


Výhody stěhovací firmy

Možná si říkáte, že stěhovací firmu nepotřebujete, že to zvládnete sami. Je však třeba si uvědomit jednu věc, a sice že stěhovací firmy jsou ztělesněním několika výhod. Především vám ušetří drahocenný čas, který byste zbytečně ztráceli při odvážení jednoho kusu nábytku po druhém. Svůj čas můžete věnovat zařizování nového bytu či domu, ve kterém jste se rozhodli strávit kus svého života. 


Pomoc, která se cení

Každý, kdo se v minulosti stěhoval, ví, jak náročné stěhování je. Ne nadarmo se říká, že raději vyhořet než se opětovaně stěhovat. Moc dobře si uvědomujeme, jak náročné stěhování může být, proto rádi přiložíme ruku k dílu a pomůžeme vám s tím. Nemusíte balit všechny věci sami, rádi vám zdarma zapůjčíme krabice nebo šatní boxy a odneseme již sbalené věci do stěhovacích vozidel. Samozřejmě vám pomůžeme s montáží a předcházející demontáží nábytku, abyste se s tím nemuseli nijak trápit. 


Stěhování s pojištěním

Máte strach o to, že vám budou věci odcizeny nebo poničeny? Nemusíte se v tomto případě ničeho obávat, všechny věci jsou pojištěné, tudíž se předejde nepříjemnostem, jež by souvisely s řešením poškozeného nebo odcizeného. 


Bez příplatků

Stěhovací firmy, zejména ta naše, už dávno nepatří k drahým záležitostem. Pokud jste se domnívali, že vám bude po skončení stěhování naúčtováno několik desítek tisíc korun, není tomu tak. Součástí našich služeb jsou kilometry po Praze zdarma, také svátky a víkendy bez jakýchkoli příplatků a stejně tak jsou bez příplatků i patra, za něž nemůžete. 


K vaší spokojenosti

Ať už se rozhodnete stěhovat celou domácnost nebo jste se odhodlali ke stěhování kanceláří ve vaší firmě, obraťte se na nás a využijte našich stěhovacích služeb. Pomůžeme vám se stěhováním nejen v Praze 1, ale také v dalších částech hlavního města. 


Pro další informace klikněte „Stěhování Praha“ nebo nám zavolejte či pošlete email.
Těšíme se na vaší objednávku tým Stěhování Krbec.

Naši firemní zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipy


Zavolejte nám!
Kontaktujte nás