Vyklízení bytů Praha

Nabízíme vám komplexní a profesionální vyklízení bytů v Praze a okolí. Jsme tady, abychom vám pomohli uvolnit prostory a zbavit se věcí, které již nepotřebujete. Naše služby jsou ideální, pokud se stěhujete, rekonstruujete svůj domov nebo jednoduše potřebujete odstranit staré věci či vyklidit celý byt. Nabízíme flexibilní řešení, které přizpůsobíme na míru vašim specifickým potřebám.

Společně s bytem pro vás rádi zařídíme také vyklízení souvisejících prostor, jako je sklep, půda, garáž nebo zahrada. Velký důraz klademe na ekologický přístup, tedy i na ekologickou likvidaci vyklizeného materiálu, kterou zajistíme ve spolupráci se sběrnými dvory v Praze.

Proč zvolit právě nás?

 • Kilometry po Praze zdarma.

 • Patra bez příplatků.

 • Zdarma zapůjčení krabic.

 • Svátky a víkendy bez příplatků.

 • Montáž a demontáž v ceně.

 • Kompletní zajištění obalového materiálu.

 • Prohlídka technikem zdarma.

 • Pojištění vašich věcí.

 • Ekologická likvidace starých věcí.

 • Spolehlivý vozový park

 • We speak english

 • Stabilní zkušený tým.
Vozidlo 2 pracovníci 3 pracovníci 4 pracovníci km v Praze km mimo Prahu
22 m3  1000 Kč / hod 1300 Kč / hod 1600 Kč / hod zdarma 16 Kč / km
28 m3  1100 Kč / hod 1400 Kč / hod 1700 Kč / hod zdarma 18 Kč / km
44 m3 1400 Kč / hod1700 Kč / hod2000 Kč / hodzdarma28 Kč / km


Vyklízení bytů Praha

Proces vyklízení bytu začíná nezávaznou konzultací, během které s Vámi probereme rozsah práce, specifické požadavky a předpokládanou cenu. Tento krok vám umožňuje lépe pochopit, co vyklízení obnáší a jak bude probíhat. Následuje samotné vyklízení, při kterém tým pracovníků rychle a efektivně odstraní váš starý nábytek, nefunkční spotřebiče nebo jiné nepotřebné předměty a nechá je ekologicky zlikvidovat ve sběrném dvoře.


Hlavními výhodami našich vyklízecích služeb v Praze jsou rychlost, efektivita a profesionalita s vyklízením máme přes 10 let zkušeností.


Proces vyklízení bytu začíná nezávaznou konzultací, během které s vámi probereme rozsah práce, specifické požadavky a předpokládanou cenu. Tento krok vám umožňuje lépe pochopit, co vyklízení obnáší a jak bude probíhat. Následuje samotné vyklízení, při kterém tým odborníků rychle a efektivně odstraní váš starý nábytek, nefunkční spotřebiče nebo jiné nepotřebné předměty a nechá je ekologicky zlikvidovat ve sběrném dvoře.


Jak probíhá vyklízení bytu v Praze?


Vyklízení bytu v Praze je procesem, který obnáší několik klíčových kroků a vyžaduje pečlivé plánování a organizaci. Pracovníci naší firmy jsou vyškoleni tak, aby zvládli stěhování či vyklízení jakékoliv nemovitosti či pozemku rychle a maximálně efektivně. Pokud se jedná o kompletní vyklízení pracovní postup je zhruba tento.


1. V první fázi je potřeba všechny věci kromě nábytku umístit do pytlů. Tedy začne takzvané pytlování. 

2. V momentě kdy máme všechny osobní věci v pytlích tak se vše nanosí do auta.

3. Nyní je na řadě nábytek - veškerý nábytek se nanosí do auta. Před vyhozením do kontejnerů je nutného ho "rozmlátit na prkna". 

4. Na závěr se do auta umisťují železné předměty a spotřebiče.


Zametení po vyklízení je samozřejmostí. Po odstranění všech předmětů naši pracovníci celé prostory zametou aby byl byt prázdny a připravený na prohlídky nebo rekonstrukci.


Závěrečná kontrola už je na vás. V tuto chvíli se můžete ujistit, zda byly všechny práce provedeny podle vašich požadavků.


Vyklízení bytu v Praze je komplexním procesem a naše stěhovací a vyklízecí firma je vybavena veškerou potřebnou technikou, letitými zkušenostmi a spolehlivým týmem pracovníků, abychom naše služby poskytovali efektivně a s co nejmenšími nepříjemnostmi pro klienta.
Naši firemní zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipy

Těšíme se na Vaši objednávku, tým Stěhování Krbec.

Zavolejte nám!
Kontaktujte nás