Stěhování Krbec Stěhování Krbec

Již 10 let provozujeme kompletní stěhovací a vyklízecí služby s ekologickou likvidací. Zajistíme vše potřebné aby celé stěhování nebo vyklízení proběhlo podle plánu. Zajistíme montáž a demontáž nábytku a také Vám zdarma zapůjčíme krabice a šatní boxy. Jsme specialisté na stěhování v Praze.

Vždy je pro nás důležitý bezpečný převoz všech stěhovaných věcí a efektivní organizace celé akce. Při naší práci využíváme kvalitní mnoha vozový park,  obalový materiál určený pro stěhování, nářadí, stěhovací vybavení, svaly a rozum, ověřené postupy a procesy a zkušené zaměstnance. 

Provádíme všechny stěhovací služby od přestěhování ledničky až po stěhovaní velké firmy se stovkami zaměstnanců ve městě Praha a ČR. Stěhujeme byty, domy, firmy, školy, úřady, umělecké předměty, těžká břemena, nemocniční přístroje, stroje, sochy, vířivky, trezory přestěhujeme téměř vše také provádíme mezinárodní stěhování, kde je naše výhoda komunikace v angličtině. Vyklízíme všechny typy prostor a vše ekologicky zlikvidujeme na sběrném dvoře.

Děkujeme za vaší důvěru, která trvá již přes 10 let a těšíme se i na vaší objednávku.


David Krbec  - Majitel společnosti.


Kontaktujte nás