Stěhování rodinných domů

Po Praze již od 1600 Kč

Kilometry po Praze zdarma!

Mimo prahu od 14 Kč / km


vozidlo 22m3 + 2 pracovníci 800 Kč/hod 
vozidlo 22m3 + 3 pracovníci 1000 Kč/hod

Zobrazit komplentní ceník Poptat službu

Zajistíme kompletní přestěhování celého domu.

 

Stěhování domů nás baví a víme o něm všechno. Hledáte cestu ke stěhování bez starostí? Společně to zvládneme! Ať se jedná o stěhování malého rodinného domku či honosné vily, víme, o co se postarat, a vše důkladně připravíme. Umíme přestěhovat celý dům i s garáží, zahradním nábytkem, traktorem a houpačkou.

  • U nás neplatíte příplatky za patra, víkendy ani sváteční dny. 365 dní v roce vám garantujeme stejnou cenu. 
  • V Praze neplatíte za ujeté kilometry, cena se počítá podle času stráveného stěhováním, spotřebované obalového materiálu a příplatku za těžká břemena.
  • Máte doma klavír, trezor nebo velkou americkou lednici ? Nemějte starosti, přestěhujeme vám klavír a jiná těžká břemena do hmotnosti 5tun. Ceník těžkých břemen zde.

 

KOMPLETNI CENÍK NAŠICH SLUŽEB ZDE

 

  • V případě zájmu vás zdarma navštíví náš technik a probere s vámi vše potřebné. Odhadne velikost auta, počet pracovníků a dobu trvání akce. Doporučí vám, jak váš konkrétní dům co nejlépe připravit na stěhování a vypočítá předběžnou cenu.
  • Rádi vám zapůjčíme krabice a šatní boxy. Všechny vaše věci jsou u nás během stěhování pojištěné. Bezpečně je naložíme, převezeme a umístíme na nové místo. Bez příplatků také provedeme potřebnou montáž a demontáž nábytku.
  • Potřebujete v rámci stěhování část věci vyhodit ? Žádný problém, vaše věci vyklidíme a odvezeme na sběrný dvůr, kde vše ekologicky roztřídíme. 

 

RYCHLÁ A NEZÁVAZNÁ KALKULACE ZDE

 

Se stěhováním domů máme hodně zkušeností a 6let praxe, podívejte se na naše REFERENCE.

  • Chcete celou akci od zabalení, přes úklid až po vybalení nechat na nás? I to je možné. Pouze nám předáte klíče a přijdete do hotového.  Více informací o stěhování na klíč.
  • S námi zažijete stěhování v pohodě a s úsměvem.
  • Abyste na stěhování byli co nejlépe připraveni, přečtěte si naše Tipy, jak na stěhování. Ušetříte si tak nervy, čas i peníze.

 

Těšíme se na vaši objednávku, tým Stěhování Krbec!

+ 420 727 943 277         stehovani@stehovanikrbec.cz  

Proč zvolit právě naši společnost?

6 let zkušeností.

Patra bez příplatků.

Svátky a víkendy bez příplatků.

Pojištění vašich věcí.

Zajištění obalového materiálu.

Kilometry po Praze zdarma.

Studenti,důchodci a invalidé sleva 10% na veškeré služby.