Vyklízení všech typů prostor

Potřebujete vyklidit byt, chatu, sklep,půdu,obchod či jinou nemovitost nebo jen odvést starý spotřebič sběrný dvůr ? Využijte našich služeb a zkušeností. Vyklidili jsme už stovky nemovitostí a přesně víme kam co odvést a jak co roztřídit. S pražským občanským průkazem můžete ekologicky roztřídit a zlikvidovat téměř vše (kromě jídla, nebezpečných stavebních materiálů a organických materiálů) bezplatně na kterémkoliv sběrném dvoře v Praze. Pokud nemáte pražský doklad totožnosti, služba je zpoplatněna, aktuální cenu Vám řekneme telefonicky.

Ceny vyklízení: jsou stejné jako ceny stěhování. Přesná konečná cena se vypočítává na základě času stráveného nad stěhováním nebo vyklízením, spotřebovaném obalovém materiálu a příplatku za těžká břemena. Cena je jednotná pro všechny typy činností a rozpočítáváme ji po 30 minutách.

Ekologická likvidace: Zastáváme názor, že jediné správné je vše odvést na sběrný dvůr nikoliv na skládku. Na sběrných dvorech se odpad ekologicky třídíme do kontejnerů na: dřevo, kovy, sklo, papír, krabice, suť,elektro a objem. Objem jsou všechny ostatní věci co nejdou roztřídit na jiné suroviny. Známe všechny dvory v Praze a umíme vybrat nejvhodnější na vyhození vašich věcí.

     Neúčtujeme vám příplatky za patra, víkendy ani sváteční dny. 

     365 dní v roce vám garantujeme stejnou cenu.

     V Praze jsou kilometry zdarma.

     Ekologická likvidace. 

     Vyklízení na klíč: Často děláme kompletní vyklízení, kdy zabalíme všechny věcí pozůstalých do pytlů. Jsme si vědomi toho, že vyklízet, vyházet a rozmlátit nábytek po zesnulém je psychicky náročné. Proto tuto službu děláme často bez vaší asistence, předáte nám klíče a my Vám vyklizený a zametený byt. Víme jak celý proces vyklízení správně a efektivně z organizovat. Víme jak roztřídit suroviny při balení, víme v jakém pořadí si je máme naskládat do auta s ohledem na sběrný dvůr kam jedeme. Máme veškeré potřebné vybavení. Odpojit lustry, pračky, trouby atd je u nás samozřejmostí. 

     Připravili jsme pro vás rady: 
     >
     JAK SE PŘIPRAVIT NA VYKLÍZENÍ<
     Být na stěhování dobře připraven se kladně projeví na konečné ceně.

     Reference našich spokojených zákazníků:

     Se stěhováním a vyklízením máme bohaté zkušenosti a poskytujeme vysoký standart našich služeb. Kontaktujte nás a my uděláme maximum proto abychom celý proces společně zvládli elegantně a v dobré náladě.

     Proč zvolit právě nás?

     • Kilometry po Praze zdarma.
     • Patra bez příplatků.
     • Svátky a víkendy bez příplatků.
     • Montáž a demontáž v ceně.
     • Zajištění krabic a obalového materiálu.
     • Prohlídka technikem zdarma.
     • Pojištění vašich věcí.
     • Ekologická likvidace starých věcí.
     • Spolehlivý vozový park
     • We speak english

     Naši zákazníci

     JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

     Prohlédněte si naše tipy


     Těšíme se na Vaši objednávku, tým Stěhování Krbec.