Stěhování na klíč

Stěhování na klíč je individuální služba lišící se od klasického stěhováním tím, že Vám vaše věci i zabalíme. Z pravidla balíme věci za vaší přítomnosti a vy nám říkáte co všechno si přejete zabalit sebou a co například nechat zlikvidovat. Je možné celou akci provést i bez vaší přítomnosti v takovém to případě dle vašich požadavku vytvoříme podrobný plán jak celou akci provést. Stěhováním na klíč je služba, která vám poskytne maximální komfort. Zabalíme osobní věci, nádobí, oblečení, elektroniku, kosmetiku, kumbál, garáž, sklep prostě vše kromě vašeho mazlíčka, ti s námi jezdí v kabině. :)

Přesná konečná cena: se vypočítává na základě času stráveného nad stěhováním nebo vyklízením, spotřebovaném obalovém materiálu a příplatku za těžká břemena. Cena je jednotná pro všechny typy činností a rozpočítáváme ji 30 minutách.

Těžká břemena: Máte doma klavír, trezor nebo velkou americkou lednici ? Nemějte starosti, >STĚHUJEME TĚŽKÁ BŘEMENA< do hmotnosti tisíce kilogramů. 


Neúčtujeme vám příplatky za patra, víkendy ani sváteční dny.

365 dní v roce vám garantujeme stejnou cenu. 

V Praze jsou kilometry zdarma. 

Rádi vám zavezme krabice a šatní boxy.

Provádíme bez příplatků montáž a demontáž nábytku.


Jak stěhování na klíč probíhá? Základem je detailní plán, který vypracujeme dle vašich požadavků. Náš tým nejprve umístí veškeré vaše osobní věci a prádlo krabic a šatních boxů, obalí nádobí a elektroniku. 

Ve druhé fázi stěhování pečlivě zabalíme a připravíme k převozu váš nábytek. Na místě vykládky nejprve umístíme všechen nábytek dle plánu na předem určená místa a případně do něj zpátky umístíme vaše osobní věci.

Tato služba je často využívaná movitější klientelou nebo staršími lidmi, kteří už nemají tolik fyzických sil. Důchodci navíc dostávají slevu 10%. Stěhováním na klíč je služba, která vám poskytne maximální komfort. 

Ekologická likvidace: Samozřejmostí je zajištění likvidace nepotřeného nábytku a věcí. S pražským občanským průkazem můžete ekologicky roztřídit a zlikvidovat téměř vše (kromě jídla, nebezpečných stavebních materiálů a organických materiálů) bezplatně na kterémkoliv sběrném dvoře v Praze. Pokud nemáte pražský doklad totožnosti, služba je zpoplatněna  Provádíme také  >KOMPLETNÍ VYKLÍZECÍ SLUŽBY<


Připravili jsme pro vás rady:
Být na stěhování dobře připraven se kladně projeví na konečné ceně.

Reference našich spokojených zákazníků:


Se stěhováním a vyklízením máme bohaté zkušenosti a poskytujeme vysoký standart našich služeb. Kontaktuje nás a my uděláme vše aby celé stěhování proběhlo rychle, opatrně a s úsměvem.

Proč zvolit právě nás?

  • Kilometry po Praze zdarma.
  • Patra bez příplatků.
  • Svátky a víkendy bez příplatků.
  • Montáž a demontáž v ceně.
  • Zajištění krabic a obalového materiálu.
  • Prohlídka technikem zdarma.
  • Pojištění vašich věcí.
  • Ekologická likvidace starých věcí.
  • Spolehlivý vozový park
  • We speak english

Naši zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipy


Těšíme se na Vaší objednávku, tým Stěhování Krbec.