Skladování vašich věcí

Sháníte stěhovací službu která vaše věci naloží a odveze a uloží do skladu ? Tak jste tu správně i tuto službu nabízíme ve spolupráci s největšími skladovacími společnostmi v Praze. Snažíme se naší práci dělat dobře a proto spolupracujeme jen s těmi nejlepšími skladovými prostory. U našich partnerů je samozřejmostí vlastní přístupový kód s nonstop přístupem do skladu, různé velikosti skladu, stálá teplota, celý objekt jet pod kamerový systémem.

Adresy skladů: Můžeme vaše věci uskladnit ve skladech na adrese Praha 6 Evropská, Praha 7 Holešovice, Praha 4 Pankrác, Praha 3 Žižkov a Praha 9 Vysočany. 

Orientační cena: skladových prostorů je kolem 400 Kč za m2 /měsíc. Přesná cena je individuální, záleží na pozici skladu, velikosti a době pronájmu. Vyřešíme za Vás papírování a komunikaci se skladovým prostorem. Pokud nebudete chtít do skladu chodit dokážeme celý proces vyřešit bez vaší přítomnosti v daném skladu, sklad si pronajmeme my a vy nám to zaplatíte se stěhováním. 


Provádíme veškeré stěhovací a vyklízecí služby.

Stěhování: Zajistíme kompletní přestěhování bytu, kanceláře a domu včetně garáže, skluzavky a zahradního nářadí. Ať se jedná o stěhování malého rodinného domku či honosné vily, víme, o co se postarat. Máme dostatek zkušeností, odstěhovali jsme stovky firem a domácností, celý proces umíme zvládnout efektivně a v dobré náladě. 


Neúčtujeme vám příplatky za patra, víkendy ani sváteční dny.

365 dní v roce vám garantujeme stejnou cenu. 

V Praze jsou kilometry zdarma. 

Rádi vám zavezme krabice a šatní boxy.

Provádíme bez příplatků montáž a demontáž nábytku.


Těžká břemena: Máte doma klavír, trezor nebo velkou americkou lednici ? Nemějte starosti, >STĚHUJEME TĚŽKÁ BŘEMENA< do hmotnosti tisíce kilogramů. 


Ekologická likvidace: Je v rámci stěhování potřeba vyhodit starý nábytek na sběrný dvůr ? Žádný problém. S Pražskou občankou můžete bezplatně ekologicky roztřídit a zlikvidovat téměř vše (kromě jídla, nebezpečných stavebních materiálů a organických materiálů) na kterémkoliv sběrném dvoře v Praze. Pokud nemáte pražský doklad totožnosti, služba je zpoplatněna, aktuální cenu Vám řekneme telefonicky. Provádíme >KOMPLETNÍ VYKLÍZECÍ SLUŽBY<.


Připravili jsme pro vás rady:
Být na stěhování dobře připraven se kladně projeví na konečné ceně.

Reference našich spokojených zákazníků:


Se stěhováním a vyklízením máme bohaté zkušenosti a poskytujeme vysoký standart našich služeb. Kontaktuje nás a my uděláme vše aby celé stěhování proběhlo rychle, opatrně a s úsměvem.

Proč zvolit právě nás?

  • Kilometry po Praze zdarma.
  • Patra bez příplatků.
  • Svátky a víkendy bez příplatků.
  • Montáž a demontáž v ceně.
  • Zajištění krabic a obalového materiálu.
  • Prohlídka technikem zdarma.
  • Pojištění vašich věcí.
  • Ekologická likvidace starých věcí.
  • Spolehlivý vozový park
  • We speak english

Naši zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipy


Těšíme se na Vaší objednávku, tým Stěhování Krbec.