Mezinárodní stěhování

Mezinárodní stěhování z Prahy či celé ČR kamkoliv po světě a naopak. Využíváme lodní, leteckou i kamionovou dopravu. Víme, co je nutné zařídit. Známe dopravní a celní předpisy jiných zemí a v zahraničí se dorozumíme. Připravíme potřebné papíry. Víme jak věci zabezpečit pro přepravu na paletě či přímo v kontejneru. Zajistíme kompletní zabalení všech přepravovaných věcí.

Díky členství České Republiky v EU se v rámci stěhování po státech EU stěhování hodně usnadnilo. Kromě celního papírování také odpadly fronty na hranicích. Rádi Vám poradíme se vším co budete potřebovat.

Přesná konečná cena: se vypočítává na základě času stráveného  nad stěhováním nebo vyklízením, spotřebovaném obalovém materiálu příplatku za těžká břemena a počtu ujetých kilometrů mimo Prahu. Cena je jednotná pro všechny typy činností a rozpočítáváme ji po 30 minutách. Na cenu stěhování mají také vliv dálniční poplatky dané země, trajekty, tunely atd.

Neúčtujeme vám příplatky za patra, víkendy ani sváteční dny. 

365 dní v roce vám garantujeme stejnou cenu. 

Prohlídka technikem zdarma.

Rádi vám zavezme krabice a šatní boxy.

Zajištění obalového materiálu. 

Kompletní vyklízecí služby.


Připravte si seznam stěhovaných věcí jak v Českém tak zahraničním jazyku také si připravte čestné prohlášení o tom, že stěhované věci jsou vaše a nepřevážíte nic co by bylo v rozporu se zákony dané země. Všechny věci kromě osobních doporučujeme zabalit našimi zaměstnanci. V případě, že si věci zabalíte sami nemůžeme za přepravu těchto věci nést odpovědnost. Další a konkrétnější informace ohledně potřebných "povolení" vám sdělíme telefonicky.


Připravili jsme pro vás rady:
>JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ<
Být na stěhování dobře připraven se kladně projeví na konečné ceně.

Podívejte se na naše reference na Facebooku a na reference od firemních zákazníků.
>REFERENCE<  >REFERENCE 2<  >REFERENCE 3<


Mezinárodním stěhování dělám již několik let a nasbírali jsme četné zkušenosti. Jedna z našich výhod je možnost komunikace v angličtině. Kontaktujte nás a my Vám doporučíme způsob jak celý proces společně s námi zvládnout bezpečně a efektivně.

Proč zvolit právě nás?

  • Kilometry po Praze zdarma.
  • Patra bez příplatků.
  • Svátky a víkendy bez příplatků.
  • Montáž a demontáž v ceně.
  • Zajištění krabic a obalového materiálu.
  • Prohlídka technikem zdarma.
  • Pojištění vašich věcí.
  • Ekologická likvidace starých věcí.
  • Spolehlivý vozový park
  • We speak english

Naši zákazníci

JAK SE PŘIPRAVIT NA STĚHOVÁNÍ?

Prohlédněte si naše tipy


Těšíme se na Vaší objednávku, tým Stěhování Krbec.